menü simgesi Tüm Kategoriler
Elektronik Kart Toplam 391 ürün görüntüleniyor.
Toplam 391 ürün görüntüleniyor.

Elektronik Kart Modelleri

Elektronik kartlar; motor kontrolü, program geliştirme, kablosuz haberleşme ve benzeri konularda elektronik veya robotik projelerinize katkıda bulunacak ürünler olarak Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!       

Robot Sepeti online sayfasında farklı özelliklere sahip birçok elektronik kart bulunmaktadır. Elektronik kartlar kategorisinde bulunan motor sürücü kartları, voltaj sürücü kartları, mosfet sürücü kartları ve daha birçok ürün kolay kullanım özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Projelerinizi daha kullanışlı bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz elektronik kart modelleri; Robot Sepeti’nde 9 alt başlık altında sizlere sunulmaktadır.

Motor Sürücü Kartı Modelleri

Robotik sistemlerin veya farklı projelerin hareketini sağlayan motorların kolay bir şekilde kontrol edilmeleri için tercih edilebilecek olan motor sürücü kartları, fazla güç gerektirmeyen ya da yüksek güce ihtiyaç duyan motorlara uygun modelleri bulunan kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Voltaj Regülatör Kartı Modelleri

Medikal cihazlarda, elektronik aletlerde ve elektrikle çalışan pek çok üründe sisteme giren voltaj değerini dengeleyerek sistemin sıkıntısız bir şekilde çalışmasına fırsat tanıyan voltaj regülatör kartları, giren voltu yükselterek veya düşürerek devre elemanlarını korumaya yardımcı olan ekipmanlardır.

Röle/Mofset Kartı Modelleri

Yüksek akımı ve elektrik güçlerini anahtarlama görevinde kullanılan, farklı volt ve kanal seçenekleri ile üretimi yapılan röle/mofset kartları, özellikle de kontrol edilmeleri zor olan hassas kartların yüksek akım ve elektrik gücünden dolayı zarar görmesini engelleyen; medikal cihazlarda ve otomotiv devrelerinde kullanılan ekipmanlardır.

Dönüştürücü Modül Modelleri

USB-UART dönüşümü yaparak yükleme ve indirme şeklinde data aktarımını mümkün kılan dönüştürücü kartlar; telefonlarda, bilgisayarlarda ve tablette kullanıma son derece uygun ürünler olarak göze çarpmaktadır.

Kablosuz Haberleşme Kartları

Robotik sistemler ile wireless ya da Bluetooth aracılığıyla iletişim kurmak veya robotu telefon, tablet ve laptop gibi ürünlerden kontrol etmek için gerek duyulacak olan kablosuz haberleşme kartları, özellikle de robot yarışmalarında boy gösterenler tarafından sık tercih edilen ürünlerdir.

Gösterge/Display Kartları

Robotlara ya da çeşitli elektronik cihazlara hem kolay kontrol edilebilirlik özelliği entegre etmeyi, hem de görsellik kazandırmayı mümkün kılan gösterge/display kart modelleri, sistemlerde grafik gösterim yapmak ve ürünlere görsel destek sağlamak amacıyla tercih edilebilecek ekipmanlardır.

Uzaktan Şarj Modülleri

Üzerlerinde yer alan alıcı ve verici kartlar sayesinde elektronik aletlerin uzaktan şarj olmalarını sağlamak adına efektif bir şekilde değerlendirilebilecek olan uzaktan şarj modülleri; telefonlarda, tabletlerde ve oyun konsollarında kullanılmaya uygun ürünlerdir.

Elektronik Kart Modülleri

Elektronik aletlere, robotik sistemlere ve navigasyon aletlerine; uyarı, geri bildirim ve alarm gibi özellikler entegre etmeyi sağlayacak olan elektronik kart modülleri, bu özelliklerin yanı sıra; hız, frenleme ve sinyal üretme gibi işlemleri kolay hale getirecek özelliklere sahip modellerin de yer aldığı kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Programlayıcı Kart Modelleri

Sistemlerin istenilen işlemleri yapmalarını sağlamak için gerek duyulan programları sistemlere kolay bir şekilde yüklemeye fırsat tanıyan programlayıcı kart modülleri, robotlara ve diğer projelere pratik bir biçimde monte edilebilecek tasarımları ile ön plana çıkan ekipmanlardır.

Siz de projelerinizde fark yaratacak olan ve farklı özellikleri ile hemen her sisteme uygun modeli bulunan elektronik kartlara Robot Sepeti online sayfalarından ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini kullanarak günün her saati kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.