menü simgesi Tüm Kategoriler
3Doodler Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

3 Boyutlu Kalem

Her yaştan insanın hayal ettikleri ürünleri 3 boyutlu olarak çizmelerine imkân tanıyacak olan 3 boyutlu çizim kalemi ve ekipmanları, Robot Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

3Doodler 3 boyutlu kalem modelleri, özellikle okul çağındaki küçük bireylerin, robotik sistemlere ve tasarım odaklı çalışmalara erken yaşlarda ilgi duymaları ve yaratıcılıklarını artırmalarına yönelik uygulanan STEAM programına özel olarak üretilmiş olup, kolay kullanımı sayesinde 3 boyutlu kalemler ile çizim kabiliyetlerini geliştirmek amaçlanmıştır.

Her Amaca Uygun 3 Boyutlu Kalem Modelleri

Robot Sepeti 3D kalem ve ekipmanları kategorisinde farklı modelde çeşitli pek çok ürün yer almaktadır. Özellikle de çizim atölyelerinde, okullarda, hobi ve bireysel kullanıma son derece uygun olan 3D kalemler; profesyonel modellerin yanı sıra, çocukların hayallerini 3 boyutlu olarak çizmelerine olanak sağlayacak çeşitlere de sahiptir. 3Doodler Create sınıf setlerine ek olarak kategori sayfalarında bulunan ve 3 boyutlu kalemlerin yazmaları için gerekli olan farklı renklerdeki çubuk filamentler, kullanışlı ve kaliteli yapıları ile ön plana çıkan yardımcı ekipmanlardır.

Herhangi bir yazılıma veya teknik bilgiye gerek duyulmadan kolayca kullanılma imkânı bulunan 3 boyutlu kalem ve ekipmanları ile, sizin de hayallerinizdeki 3 boyutlu tasarımları hayata geçirmeniz mümkün. Ayrıca daha geniş kapsamlı ekipmanların yer aldığı 3 boyutlu kalem setlerindeki talimatlar ile birlikte bu işe yeni başlayacak olan bireyler dahi yaratıcılıklarını kısa sürede gösterebilirler. Az önce bahsettiğimiz 3Doodler Create veya Start adlı 3 boyutlu kalem setlerinde ise öğretmenler ve öğrenciler için ayrı ayrı hazırlanmış paketler bulunmaktadır ve böylelikle eğitim sürecinin daha etkileşimli geçmesi amaçlanmıştır.

Eğer herhangi bir amaçla 3 boyutlu çizimler yapmak ya da çocuklarınızın tasarım yeteneklerini günümüz teknolojisi doğrultusunda geliştirmek istiyorsanız, oled ekran üzerinde çizimler yapılabilecek 3D kalem ve ekipmanlarını Robot Sepeti sayfalarında bulabilir, beğendiğiniz ürünü kapıda ödeme, havale ve kredi kartı gibi farklı ödeme seçenekleriyle 7/24 güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.