Sırala
Görünüm:
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

3 Boyutlu Kalem

Her yaştan insanın hayal ettikleri ürünleri 3 boyutlu olarak çizmelerine imkân tanıyacak olan 3 boyutlu çizim kalemi ve ekipmanları, Robot Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Robot Sepeti 3D kalem ve ekipmanları kategorisinde farklı modelde çeşitli pek çok ürün yer almaktadır. Özellikle de çizim atölyelerinde, okullarda, hobi ve bireysel kullanıma son derece uygun olan 3D kalemler; profesyonel modellerin yanı sıra, çocukların hayallerini 3 boyutlu olarak çizmelerine olanak sağlayacak çeşitlere de sahiptir. 3Doodler create sınıf setlerine ek olarak kategori sayfalarında bulunan ve 3 boyutlu kalemlerin yazmaları için gerekli olan farklı renklerdeki çubuk filamentler, kullanışlı ve kaliteli yapıları ile ön plana çıkan yardımcı ekipmanlardır. Herhangi bir yazılıma veya teknik bilgiye gerek duyulmadan kolayca kullanılma imkânı bulunan 3 boyutlu kalem ve ekipmanları ile, siz de hayallerinizdeki 3 boyutlu tasarımları hayata geçirmeniz mümkün.

Eğer herhangi bir amaçla 3 boyutlu çizimler yapmak ya da çocuklarınızın tasarım yeteneklerini günümüz teknolojisi doğrultusunda geliştirmek istiyorsanız, oled ekran üzerinde çizimler yapılabilecek 3D kalem ve ekipmanlarını Robot Sepeti sayfalarında bulabilir, beğendiğiniz ürünü kapıda ödeme, havale ve kredi kartı gibi farklı ödeme seçenekleriyle 7/24 güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.