menü simgesi Tüm Kategoriler
3Doodler

3Doodler Start Plus ( Start+ ) Essentials 3D Çizim Kalem Seti

Ürün Kodu : 23.01.001.015
1.387,24 TL + KDV
1.664,69 TL (KDV Dahil)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • 3Doodler Start+ Essentials Pen Set 
  Sanat ve tasarımı teknoloji ile bir araya getiren marka 3Doodler şimdi Start+ Temel kalem setini sizlere sunuyor. Kolay kullanımlı, basit ancak kararlı yapıda ve kritik STEM konularının anlaşılmasında temel eğitim aracı: Start+ Essentials Pen Set!!!

  3Doodler Start+ Temel Kalem Seti, "Start+ Pen" (~300gr) olarak isimlendirilen bir 3D Baskı kalemi içeren bir settir. 3D çizim için gerekli olan filament ve etkinlik rehberini ayrıca 3D kalemi şarj etmek için gerekli olan mikro-USB kablosunu da içermektedir.

  Önceki versiyon olan 3Doodler Start ürünü, Toy of the Year 2017 gibi prestijli bir ödülün yanında Good Housekeeping’s 2016 Best Toy Award, The Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award, National Parenting Product Award, Scholastic Parent & Child GOLD STAR TOY Award, and Toy Insider STEM 10 gibi ödüllere de sahiptir.

  3Doodler Start+ 'a ilk adım! [Şarj et ve kullan!]


  Sabit bir nozül üzerinden XY düzlemlerinde plastik çıkışı veren 3D yazıcıların aksine 3Doodler Start+ 3D kalemin ucu serbest hareket yapar. Öncelikle kalem usb kablo ile şarj edilmelidir! Kalemi elinizle tuttuktan sonra arkasından çubuk filament beslemesini yapabilirsiniz. Sonra da düzlem ve açı kısıtı olmadan istediğiniz 3D yapıyı oluşturabilirsiniz! Elinizde bir 3Doodler kalem varken, sınırları yalnızca hayal gücünüz çizer. Teorik olarak, çok sayıda nesneyi oluşturabilirsiniz!  3Doodler Start+ Kalem çocuklar için güvenli mi? [6-13 yaş için çocuk-dostu yapı!]


  3Doodler Start+ 3 boyutlu kalem; düşük ısıda eriyen, BPA barındırmayan ve non-toksik plastik ham madde (filament) kullanır ve çocuklar için tamamıyla güvenlidir; yani eriyik plastik sakız kıvamındadır ve çabucak sertleşir. Ayrıca kalemin tüm sıcak aksamları dahili olarak saklanmıştır ve kullanımda çocukların ellerini yakmaz! 


  3Doodler Start+ ne kadar STEM uyumludur?


  Bugünlerde pek çok anne-baba, çocuklarının yaşamına bir eğitim boyutu getiren oyuncaklar aramaktadır. STEM (fen, teknoloji, mühendislik ve matematik) oyuncakları giderek daha fazla öne çıkmaktadır. 3Doodler firması; “Dokunsal bir öğrenme oyuncağı olarak 3Doodler Start+; yaratıcılık, tasarım, planlama, inşaat ve mekansal anlayışa ilham vermektedir” şeklinde ürünü ifade etmektedir.  3Doodler Start+ Kalem nasıl kullanılmaktadır?  1 2 3 4
  micro_usb_start1.jpg (124 KB)
  on-of-start-pen.jpg (66 KB)  filament-takma-3d-kalem.jpg (65 KB) acma-kapama-dugmesi-3doodler.jpg (70 KB)
  Micro-USB port:Fişe takılarak şarj işlemini sağlar. Aç/kapa sürgüsü: Kalemi çalıştırmak için sürgüyü kaydırın. Kalem 30 sn'de ısınacaktır. Bir filament çubuğu takma: Butona basarak dişlilerin filamenti kavramasını sağlayın! Filament çubuk elle itilemeyecek kadar kısa ise başka bir filament ile itilebilir. İşleme Başla/ İşlemi Bitir: Turuncu butona basmak uçtan eriyik plastik çıkışını sağlar. Turuncu butona 2 kez ardarda basmak filament çubuğu geri çıkarmanızı sağlar
  5 6 7
  start-kalem-led.jpg (72 KB) plastik-ekstrüzyon-3doodler.jpg (43 KB)
  Üç renk: Kırmızı, kalemin ısınmakta olduğunu, yeşil kalemin çizime hazır olduğunu ve turuncu şarj olmakta olduğunu göstermektedir. Plastik ekstrüzyonu: Start Kalem sadece Eco-plastik kullanır ve uçtan çıkan plastik 2-3 saniyede sertleşir. "Stop" kontrolü, plastik eriyiği hızlıca keser ve temiz bitiş oluşturur Çapalama: Kalemin içindan çıkan plastik kağıda tutunmazsa kalem ucunu 2-3 saniye bekleterek bir tutunma eğrisi oluşturun ve kalem ucunu bastırarak çekin!


  3Doodler Ürünler için Özel 3Doodler App

   
  Kullanıcılarının talebi üzerine 3Doodler tarafından telefon veya tabletleri bir çizim taslağına (kanvas) dönüştürecek bir uygulama geliştirilmiştir: 3Doodler App. 3Doodler App ile tam olarak telefonunuzun üzerine çizim yaparsınız! evet, tam olarak bu şekilde! 3Doodler App üzerinde yüklü olan bir proje fikrini açtıktan sonra proje ile ilgili şablonu (stencil) tam ekran görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında 3Doodler 3D Kalem ile tablet/telefon ekranı üzerine kısım kısım modelini oluşturabilirsiniz. Model kısımları kolayca ekrandan ayrılacaktır.

  Ekrandan kaldırdığınız parçaları birleştirebilir ve ardından modelinizin tümünü birbirine entegre edebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu modelin fotoğrafını çekip 3Doodler App üzerine yüklemek son adımdır! İşte bitti! Android, IPad ve IPhone üzerinde çalıştırılabilen bu uygulama üzerinden paylaşılan çok sayıda model ile yeni fikirler geliştirebilirsiniz!

  3Doodler App, yeni proje destekleri, yeni şablonlar ve çoklu dil desteği ile sürekli geliştirilmektedir.


  Pakette neler var?


  1x 3Doodler Start+ 3D Çizim Kalemi ( Cyan Renkli)
  1x 3Doodler Start Etkinlik Rehberi (10 farklı proje içerir)
  1x micro-USB şarj kablosu
  72x 3Doodler Eco-Plastic Filament Teli

      

  İlgili Bağlantılar

  o İlk başlama ve kullanım becerinizi ilerletmek için video kaynaklar

  Kullanım kılavuzları
  o Farklı yaş grubundaki öğrenciler için farklı disiplinlerde ve özgün içeriklerde dersler
  o Blog

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.