menü simgesi Tüm Kategoriler
İnsansı Robot Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

İnsansı Robotlar

Araştırma - geliştirme ve eğitim alanlarında; robot parçaları ve robot eğitimi hakkında bilgi edinmek, edinilen bilgiyi uygulamak ve daha ileri noktalara taşımak için tercih edilebilecek, ya da kişisel olarak hobi amacı ile kullanılabilecek çeşitli fonksiyonlara sahip çok sayıda robot modeli, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online katalogda; farklı özellikler taşıyan, kullanım alanları değişkenlik gösteren ve  yapay zekaya sahip olan pek çok robot modeli yer almaktadır. İşletmelerde müşteriler ile diyalog kuracak veya evlerinizde sizlere yardımcı olacak sofistike özelliklere sahip duygusal tepkiler veren insansı robotlar(humanoid) ve pek çok eğitimsel aktivitede ve araştırmada etkili sonuçlar almak adına kullanılabilecek minyatür insansı robot platformları, robotlarla ilgilenenler ve araştırma - geliştirme çalışmaları yapanlar için tasarlanan ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Robotis İnsansı Robotlar

Özellikle de eğitim alanında ve ar-ge çalışmalarında sık tercih edilen robot platformlarının başında gelen Robotis insansı robotlar, bireylerin geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen kodlama ve yazılım konularında kendilerini geliştirmelerine fırsat tanımaktadır. Seri hareketler yapmaya imkân tanıyan tasarımları, yüksek işlem güçleri ve programlanabilmeleri ile ön plana çıkan robotların üretimini yapan Robotis, Darwin olarak da bilinen robot platformları ile yazılım ve donanım unsurlarını bir arada kullanabilmek için neler yapılması gerektiğini meraklılarına en iyi şekilde öğretmektedir.

SoftBank Robotics İnsansı Robotlar

İş hayatında insanları karşılama ve insanlarla iletişim kurma gibi görevler için efektif bir şekilde değerlendirilebilecek olan SoftBank Robotics insansı robotlar; sofistike tepkiler veren ve insanlarla iletişim kuran modellerdir. Ürün veya hizmet sunulan işletmelerde ziyaretçiler ile birebir etkileşime geçerek memnuniyet ölçmeyi sağlayan ve bir kalbe sahip robot olarak nitelendirilen Pepper’ın da üretimimi yapan SoftBank Robotics, tasarladığı robot platformları ile hem ar-ge çalışmalarına önemli katkılar sağlamakta, hem de özel sektörde fark yaratmak isteyen markalara ayrıcalıklı hizmet sunma fırsatı yaratmaktadır.

Eğitimden turizme, eğlence sektöründen tıp alanına ve ev ortamına kadar geniş bir yelpazede tercih edilebilecek olan SoftBank Robotics ve Robotis robot modellerini Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, işinize yarayacak olan ürünleri online olarak kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.