menü simgesi Tüm Kategoriler
Lineer Aktüatör Tamamlayıcı Ürün Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Lineer Aktüatör Tamamlayıcı Ürün

Lineer aktüatörler (doğrusal motor – doğrusal eyleyici) için Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti’nin online alışveriş kataloğunda, projelerinizde değerlendirebileceğiniz motor montaj aparatı, kablo adaptörü, motor kontrol kartı, braket, limit switch (limit anahtar), lineer kızak ve switch setleri gibi çok çeşitli tamamlayıcı ürünleri bulabilir, güvenle online alışveriş yapabilirsiniz!

Projelerinize En Uygun Tamamlayıcı Ürünleri Keşfedin!

Online kataloğumuz sayfalarında siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunduğumuz lineer aktüatör tamamlayıcı parçaları, farklı amaçlara hizmet edecek son derece geniş bir yelpazeye yayılıyor. Öne çıkan ürünler arasında Actuonix "S" tipi lineer aktuatörü bir voltaj kaynağına bağlamak ve yönü manuel olarak kontrol edebilmek için değerlendirebileceğiniz DPDT Buton Kiti, Classic Rod serisi Firgelli doğrusal aktüatörleri gövdeden montajlamak ve kaymadan -veya kendi etraflarında dönmeden- iş görmelerini sağlamak için kullanabileceğiniz bir montajlama aparatı olan Firgelli Auto MB6 Braket, ve aktüatörün sağlayabileceğinden daha fazla rijidite veya daha fazla yanal yük maruziyeti olduğu durumlarda yükünüzü monte etmek için kullanabileceğiniz Actuonix Mikro Lineer hassas sürgülü ray (kızak) yer alıyor. Tüm bunlara ve çok daha fazlasına online mağazamızda ulaşabilirsiniz.


İlginizi çeken ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak, teknik özelliklerini ve kullanım amaçlarını öğrenmek için ilgili ürün detay sayfalarını ziyaret edebilir, projelerinize uygun ürünleri yalnızca birkaç tıkla Robot Sepeti güvencesiyle sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.