Actuonix Mikro Lineer Kızak (Ray) - 100mm strok

Ürün Kod: T7159
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Actuonix Mikro Lineer Kızak (Ray) - 100mm strok 


  Motor projeleri veya taşıyıcı kılavuz ray üstünde yük hareketi gerektiren uygulamalarda ideal çözüm: Actuonix Mikro Lineer Kızak! Aktüatörlü sisteminde, aktüatörün sağlayabileceğinden daha fazla rijidite veya daha fazla yanal yük (side load) maruziyeti varsa, yükünüzü monte etmek için hassas sürgülü raylardan birini kullanabilirsiniz.  Raylarla hazırlanmış bir hareket sistemi, aktüatörün sağlayabildiğinden çok daha büyük yüklere dayanabilir ve hareketli bilyalı yatak bu ağır nesneleri yatay bir yönde hareket ettirmek için gerekli sürtünmeyi azaltır.

  Bir iki veya üç eksende oluşturulan hareket kontrol sistemi ile daha ağır cisimler daha hassas bir şekilde konumlandırılabilir.

  Kızak (ray) boyu strok boyundan daha fazladır ve hem kızak üzerinde hem de montajlama bloğunda M3 boyutlu delikler mevcuttur. Kızak ve hareketli yatak uzun ömür için makina yağına tabi tutulmuştur. Montaj bloğu ve yatak ise toz ve kirden korunacak şekilde tasarlanmıştır ancak se geçirmez değildir. Actuonix in ürettiği bu sürgülü yapı ihtiyaca göre bir noktadan kesilerek küçültülebilir!

  o  maksimum yük kapasitesi: 2000N

  o  maksimum bükülme momenti: 7 N-m

   malzeme: paslanmaz çelik (ray), plastik (montajlama bloğu conta ve kapakları )

  actuonix-lineer-kizak-slide-rail.jpg (14 KB)

  (görsel: S9-300)

  Paket içeriği


  o  Kızak

  o  Montajlama bloğu

  o  Montaj parçaları

  Çizim


  lineer-kizak-cizim.jpg (70 KB)

  Bağlantılar


  S9 Yataklı Lineer Kızak Datasheet

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.