menü simgesi Tüm Kategoriler
Haberleşme Modülü Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Haberleşme Modülleri

Farklı platformlar üzerinden kontrol sağlamak, modüller arası iletişim kurmak için kullanılan haberleşme modülleri, çeşitli robotik projelerde değerlendirilebilen önemli parçalar. Siz de projelerinizde kullanabileceğiniz güvenilir haberleşme modülleri arayışındaysanız, ihtiyacınıza uygun kaliteli parçaları online mağazamızda keşfedebilirsiniz!

Hem Amatör Hem Profesyonel Projelere Uygun Modüller

Robotik projeleriniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz online mağazamız sayfalarında beğenilerinize sunduğumuz haberleşme modülleri, hem amatör hem de profesyonel projelerde değerlendirilebilecek parçalar. Online kataloğumuzda Bluetooth bağlantısı kullanarak modüller arasında UART bağlantısı kurabilen Robotis BT-110A İletişim Modülü Set, robotu kontrol etmek için Bluetooth destekli akıllı telefon, tablet bilgisayar ya da laptop ile beraber kullanılabilen ROBOTIS BT-210 İletişim Modülü, PC üzerinden çalıştırma ve kontrol sağlayan küçük boyutlu bir USB protokol dönüştürücüsü olan Robotis U2D2 gibi ürünleri ve daha pek çoğunu bulabilirsiniz.


Bu ürünler ve daha fazlası -ve teknik özellikleri- hakkında ayrıntılı bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilirsiniz. Projelerinize uygun bulduğunuz ürünleri dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla sipariş vermeniz mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.