menü simgesi Tüm Kategoriler
Drone Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Drone Modelleri

Gelişen teknolojinin insanlarla buluşturduğu, havadan görüntüleme yaparak etkileyici görüntüler yakalamaya fırsat tanıyan drone çeşitleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Robot Sepet drone kategorisinde; farklı tasarımları ile dikkat çeken drone’lar, kamera ve Wi-fi özelliğine sahip multikopterler ve ürünleri destekleyici ekipmanlar yer almaktadır. Drone ve multikopterlere ek olarak kategori sayfalarında koruyucu kap, kablo, kamera ünitesi ve yedek batarya gibi ekipmanlar da bulunmaktadır.

Drone/Multikopter ve İHA Modelleri

Günümüzde dizilerde ve filmlerde havadan görüntü almak için kullanılmalarının yanı sıra, hobi amaçlı da değerlendirilen drone ve multikopterler, işlevsel tasarımları ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir.

ESC Motor Sürücü – Hız Kontrol Devresi

Drone’ların hareket etmelerini ve hızlı bir şekilde hareket ederken hızlarının kolayca kontrol edilebilmelerini mümkün kılacak olan hız kontrol devreleri, drone tamirinde ve yapımında tercih edilebilecek ekipmanlardır.

Fırçasız Brushless Motor

Drone, multikopter ve oyuncak helikopter gibi uçuş kabiliyeti bulunan ürünlerin hareket etmelerine yardımcı olan fırçasız brushless motor modelleri, kaliteli ve kullanışlı yapıları sayesinde uzun süre değerlendirilebilecek ürünlerdir.

Frame Gövde Modelleri

Uçuş yeteneğine sahip olan drone ve benzeri ürünlerin efektif bir şekilde değerlendirilmelerini ve güvenli bir biçimde muhafaza edilmelerini sağlayacak olan frame gövde modelleri, dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ekipmanlardır.

Pervane Modelleri

Drone ve oyuncak helikopter gibi ürünlerin üretiminde ve tamirinde kullanılabilecek olan pervane modelleri, Phantom ve Ar.Drone gibi alanında yetkin markaların imzasını taşıyan ürünler olarak kategori sayfalarında yer almaktadır.

Uçuş Kontrol Kartı Modelleri

Stabilizasyon, otomatik seviyeleme ve uçuş kontrolü için drone ve İHA gibi aletlerde değerlendirilme imkânı bulunan uçuş kontrol kartı modelleri, ek programlayıcıya ve destekleyiciye ihtiyaç duymadan kullanılabilecek ürünlerdir.

Drone Parça ve Malzemeleri

Drone ve benzeri uçan aletlerin üretiminde, bakımında ve tamirinde tercih edilebilecek olan pek çok ekipman, farklı özelliklere sahip modelleri ile kategori sayfalarında beğenilerinize sunulmaktadır.

Siz de hobi ya da iş amaçlı havadan görüntü kaydedicilere ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarındaki drone kategorisini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri farklı ödeme seçeneklerini kullanarak günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.