menü simgesi Tüm Kategoriler
Li-ion Batarya Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Li - ion Batarya

Genellikle Li-ion pil olarak bilinen  lityum-iyon pil, şarj edilebilir bir pil türüdür. Lityum iyon piller, taşınabilir cihazlarda ve elektrikli arabalarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve askeri ve havacılık uygulamalarında da kullanımları artmaktadır. Li- ion piller ve bunları şarj edebileceğiniz ürünler için Robot Sepeti Li - ion batarya kategorisine bir göz atabilirsiniz.

Robot Sepeti’nin siz değerli kullanıcılarımız için hazırladığı Li - ion batarya kategorisi altında, Sony US18650VTC5A 2600 mAh Li-ion Şarjlı Pil (30A), Li-ion Batarya 3.7V 1300mAh LB-041, ROBOTIS Li-ion Pil 3.7V 1300mAh LB-041 şarj edilebilir pille kullanılması uygun olan Li-ion Battery Charger Set LBB-041 ve Li-ion Batarya 3.7V 1300mAh LB-040 gibi ürünleri inceleyebilir, size uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Alışverişlerinizi güvenli ve hızlı bir biçimde tamamlamak için, ürünlerinizi Robot Sepeti çevrimiçi mağazası üzerinden satın alabilir, projelerinizde kullanacağınız ürünlere rahat bir biçimde ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.