Görünüm:
Toplam 136 ürün görüntüleniyor.

Robotik Kodlama Kitapları

Eğitim için ya da çeşitli projelerde rehber olarak kullanılabilecek, elektronik ve yazılım gibi konulara yönelik robotik kodlama kitapları, Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Robot Sepeti’nin robotik kodlama kitapları kategorisinde; elektroniğe, programcılığa ve robotik sistemlere merakı olan kişilerin bu konular hakkında bilgi sahibi olmalarını ve bu bilgileri kullanmalarını sağlayacak yardımcı ürünler yer alıyor. İçeriğinde robotik ve elektroniğe dair bilgilerin yer aldığı farklı seviyelere uygun olarak düzenlenmiş kitaplar; eğitimcilere ve elektronik, robot teknolojisi gibi konularda kendilerini geliştirmek isteyenlere önemli bir kaynak sunuyor. Robotis, Raspberry Pi ve Arduino gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan kitaplar ile, 7’den 70’e herkes web tasarım, kodlama ve programa alanlarında kendini geliştirebilir.

Siz de elektronik ya da yazılım kitabı gibi referans alabileceğiniz kaynaklara ihtiyaç duyuyorsanız Robot Sepeti’nin online sayfalarındaki robotik kodlama kitapları kategorisine göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz an, dilediğiniz yerden kolay ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.