Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Enkoderli Redüktörlü DC Motorlar

Oyuncaklarda, robotik projelerde ve çeşitli diğer hareketli sistemlerde değerlendirilme imkanı bulunan enkoderli redüktörlü DC motorlar, farklı özelliklere sahip kaliteli modelleri ile Robot Sepeti online kataloğunda!

Arka kısımda yer alan enkoder sayesinde motorun tur sayısını ve dönme hızını ayarlama özelliği bulunan bu motorlar, özellikle de hassas kontrolün gerekli olduğu sistemlerde efektif bir şekilde kullanılabilir. Motorun dönüş hızını veren sensörler olarak nitelendirilen enkoderler sayesinde belirli bir zaman aralığında motorun kaç tur attığını öğrenmek için de kullanılabilecek olan redüktörlü DC motorlar, 6-12 V aralığında çalışma değeri bulunan türleri ile farklı projelerinizde tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Eğer siz de oyuncak üretiminde veya robot projelerinde daha verimli sonuçlar alabileceğiniz motorlara ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan enkoderli redüktörlü DC motorları detaylıca inceleyerek projenize uygun modelleri bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile 7/24 online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.