menü simgesi Tüm Kategoriler
Enkoderli Motor Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Enkoderli Motorlar

Oyuncaklarda, robotik projelerde ve çeşitli diğer hareketli sistemlerde değerlendirilme imkânı bulunan enkoderli motorlar, farklı özelliklere sahip kaliteli modelleri ile Robot Sepeti online kataloğunda!

Robotik sistemlerin zaman içindeki gelişimi bir yandan endüstriyel seviyedeki üretimlerde büyük verim artışına neden olurken diğer taraftan küçük çaplı kullanıcıların erişimine daha açık bir hâle gelmesinin yolunu açtı. Bu sayede, yaratıcı projelerini ortaya koymak isteyen kullanıcıların önünün açılmasıyla birlikte aralarında enkoderli motorların da bulunduğu birçok parçaya olan ihtiyaç da eskiye nazaran çok büyük boyutlara ulaştı.

Projenizin Kontrolünü Elden Bırakmayın!

Farklı boyutlara ve devir sayılarına sahip enkoderli motorlara yer veren Robot Sepeti, hobi amaçlı veya geniş kapsamlı projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz güç dönüştürücülerine en verimli hâliyle ulaşabilmenize olanak tanımaktadır.

Arka kısımda yer alan enkoder ile dönme hızını ayarlama özelliği bulunan bu motorlar, özellikle de hassas kontrolün gerekli olduğu sistemlerde efektif bir şekilde kullanılabilir. Motorun dönüş hızını da veren sensörler olarak nitelendirilen enkoderler sayesinde belirli bir zaman aralığında motorun kaç tur attığını öğrenmek için de kullanılabilecek olan motor modelleri, 3-24 V aralığında çalışma değeri bulunan türleri ile farklı projelerinizde tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Genellikle Arduino gibi açık kaynak kodlu platformlarla birlikte kullanılan enkoderli motorlar sayesinde tasarımınızın ne kadar verimli çalıştığının takibini yapabileceksiniz.

Eğer siz de oyuncak üretiminde veya robot projelerinde daha verimli sonuçlar alabileceğiniz motorlara ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan enkoderli motorları detaylıca inceleyerek projenize uygun modelleri bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile 7/24 online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.