Sırala
Görünüm:
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Enkoderli Motorlar

Oyuncaklarda, robotik projelerde ve çeşitli diğer hareketli sistemlerde değerlendirilme imkânı bulunan enkoderli motorlar, farklı özelliklere sahip kaliteli modelleri ile Robot Sepeti online kataloğunda!

Arka kısımda yer alan enkoder ile dönme hızını ayarlama özelliği bulunan bu motorlar, özellikle de hassas kontrolün gerekli olduğu sistemlerde efektif bir şekilde kullanılabilir. Motorun dönüş hızını da veren sensörler olarak nitelendirilen enkoderler sayesinde belirli bir zaman aralığında motorun kaç tur attığını öğrenmek için de kullanılabilecek olan motor modelleri, 3-24 V aralığında çalışma değeri bulunan türleri ile farklı projelerinizde tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Eğer siz de oyuncak üretiminde veya robot projelerinde daha verimli sonuçlar alabileceğiniz motorlara ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan enkoderli motorları detaylıca inceleyerek projenize uygun modelleri bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile 7/24 online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.