menü simgesi Tüm Kategoriler
Komponent Toplam 1024 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1024 ürün görüntüleniyor.

Komponent Modelleri

Oyuncaklarda, robotik sistemlerde ve mekanik cihazlarda bulunan elektronik devrelerin vazgeçilmezlerinden olan komponent modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Komponent kategorisinde; klemens, kondansatör, entegre, röle, buton, diyet, direnç, bobin, sigorta ve soğutucu gibi farklı pek çok alt başlık yer almaktadır. Kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde sistemlerde yer alan elektronik devrelerin daha kullanışlı olmalarına olanak sağlayan komponentler, pek çok model ile kategori sayfalarında mevcut…

Klemens/Konnektör Modelleri

Hemen her projede yer alan kabloları basit bir şekilde bağlamayı kolay hale getiren klemensler ve kabloları elektronik cihazlara pratik bir şekilde uygulamayı mümkün kolan konnektörler, kullanışlı tasarımları ile ön plana çıkan komponent modelleridir.

Entegre Modelleri

Mikrokontrol cihazlarını ve motor sürücülerini tek bir devrede pratik ve sağlam bir şekilde birleştirmeye olanak sağlayan entegre modelleri, parçaların sistemlerde daha az yer kaplamaları için tercih edilebilecek ürünlerdir.

Röle Modelleri

Genellikle sigortalarda ve elektronik el aletlerinde düşük güç ile yüksek güç arasında anahtarlama görevi gören kondansatör modelleri, sistemlerin zarar görmelerini engellemeye yardımcı ürünler olarak kategoride yer almaktadır.

Mofset Modelleri

Ölçüm aletlerinde ve çeşitli elektronik aletlerde anahtarlama ve dengeleme işlemlerini pratik bir şekilde yapmayı mümkün hale getirecek olan mofset modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre değerlendirilebilecek ürünlerdir.

Buton-Anahtar-Switch Modelleri

Sistemin sıkıntısız bir şekilde çalışmasını sağlamak adına açma-kapama, kesme ve kontrol gibi işlemleri kolayca yapmaya fırsat tanıyan buton-anahtar ve switch modelleri, farklı modelleri ile çeşitli sistemlerde efektif şekilde değerlendirilebilecek komponentlerdir.

Display-Led-LCD Modelleri

Özellikle de robotik sistemlerin daha işlevsel ve kolay kontrol edilebilir olmalarını mümkün kılacak display-led ve LCD modelleri; Elecfreaks, Arduino ve Raspberry Pi gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan kaliteli ürünlerdir.

Transistör Modelleri

Cep telefonlarında, alarm sistemlerinde ve televizyonlarda elektrik direncinin değişmesine bağlı olarak çalışan transistör modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile öne çıkan komponent modelleridir.

Voltaj Regülatör Modelleri

Elektronik aletlerin düzensiz voltaj değerleri yüzünden zarar görmelerini engellemek adına devrelerde etkili bir şekilde kullanılan voltaj regülatörleri, farklı modelleri sayesinde hemen her sistemde tercih edilebilecek ürünlerdir.

Diyot Modelleri

Alternatörlerin ürettiği alternatif akımı doğru akıma çeviren ve akımın yalnızca bir yönde hareket etmesini mümkün kılan diyot modelleri, yüksek ve düşük akıma uygun ürünler olarak kategori sayfalarında bulunmaktadır.

Direnç Modelleri

Akıma direnç göstererek parçalara ihtiyaç duydukları akımı sağlayan dirençler; elektronik ev aletlerinde, robotik sistemlerde ve pek çok elektrikli üründe değerlendirilebilecek komponentlerdir.

Buzzer-Hoparlör Modelleri

Çeşitli elektronik aletlerde kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla sesli uyarı oluşturmayı sağlayan buzzer-hoparlör modelleri, özellikle de park sensörlerinde ve alarmlarda efektif bir şekilde kullanılabilecek ürünlerdir.

Eğer siz de elektronik devrelerle ilgileniyorsanız, Robot Sepeti komponentler kategorisinde işinize yarayacak ürünleri bulabilir; beğendiğiniz modelleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak günün her saati kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.