menü simgesi Tüm Kategoriler
Güç Kaynağı ve Batarya Toplam 282 ürün görüntüleniyor.
Toplam 282 ürün görüntüleniyor.

Güç Kaynağı ve Batarya Modelleri

Robot Sepeti sayfalarında yer alan güç kaynağı ve batarya kategorisindeki ürünler ile; şarjı veya pili biten ürünleri kısa süre içerisinde tekrar kullanılabilir bir hale getirmeniz mümkün!

Güç kaynağı ve batarya kategorisinde; pil, güneş pili, powerbank, soket, batarya aksesuarları, batarya, adaptör ve güç kaynağı gibi pek çok alt başlık bulunmaktadır. Laptoplarda, cep telefonlarında, robotik projelerde ve çeşitli elektronik sistemlerde efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan güç kaynağı ve bataryalar, kaliteli ve sağlam yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma son derece uygun ürünlerdir.

Adaptor/Şarj Aleti Modelleri

Şarj edilen cihazın kısa devre gibi olaylar neticesinde zarar görmesini engelleyecek şekilde tasarlanan ve otomatik şarj kesme özelliği bulunan adaptör/şarj aleti modelleri, bilgisayarları şarj etmek ya da elektrik ile çalışan ürünleri efektif bir şekilde beslemek için tercih edilebilecek ürünlerdir.

Güneş Pili Modelleri

Tasarımı sayesinde güneşten gelen fotonları tutup elektrik enerjisine çeviren ve yenilenebilir enerji kaynakları içinde önemli bir yeri olan güneş pili modelleri, sistemin ihtiyaç duyduğu enerjiyi kolay bir şekilde karşılamayı sağlayan kaliteli ve kullanışlı ekipmanlardır.

Pil Modelleri

Kol ve duvar saatlerinin, uzaktan kumandaların ve hesap makinelerinin çalışmak için ihtiyaç duyabileceği enerjiyi sağlayan pil modelleri, özellikle de yüksek performans göstermesi gereken cihazların efektif bir şekilde çalışmalarına fırsat tanımaktadır.

Li-Po Batarya Modelleri

Laptoplar ve telefonlarda ya da şarjla çalışan çeşitli aletlerde, cihazı şarja gerek duymadan uzun süre kullanmaya fırsat tanıyan Li-Po batarya modelleri, güç yoğunlukları yüksek olduğu için küçük alanda büyük enerji depolamayı kolay hale getiren ekipmanlardır.

Soket/Konnektör/Kablo Modelleri

Oyuncak arabaların, uzaktan kumandaların ve çeşitli elektronik cihazların yapımında ya da tamirinde efektif bir şekilde değerlendirmeye uygun olan soket/konnektör/kablo modelleri içerisinde; pil yuvası, pil başlığı ve pil yatağı gibi çeşitli ürünler yer almaktadır.

Güç Kaynağı ve Batarya Modelleri Robot Sepeti’nde

Eğer siz de elektronik veya pilli ürünlerinizi problem yaşamadan kullanmak istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan güç kaynağı ve batarya kategorisini etraflıca inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek 7/24 kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.