menü simgesi Tüm Kategoriler
Robot Kablo Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Robot Kablo Modelleri

Kablolar, hemen her robotik projede kullanılan bağlantı araçları. Dynamixel, Dynamixel-X ve Dynamixel-P serisi akıllı servo motorlarda bağlantıyı sağlayan ve TTL veya RS485 haberleşme metoduna göre 3 pinli veya 4 pinli konektörlerle sonlanan özel yapılı kablolar portföyümüzden temin edilebilir. Ayrıca robot sensörlerini robot kontrol modüllerine bağlamak için kullanılan 5 telli kablolarda sizlere sunulmaktadır. Kaliteli, sağlam ve kullanışlı robotik kabloları online kataloğumuzda keşfedebilir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Robotik Projelerinize Uygun Robot Kablolar

Online kataloğumuzda, sağlam yapılarıyla uzun yıllar değerlendirebileceğiniz, farklı projeler için uygun kablo tasarımlarını keşfedebilirsiniz. Yeni batarya kutuları için kullanılan çift yönlü ve iki pinli 2P 150mm GM, Dynamixel servo motorların "dual joint mode" çalışma modunu destekleyen modellerinde kullanılan Robotis 3P-Sync, ve AX serisi ve MX serisi (TTL) Dynamixel motorlara yönelik tasarlanmış olan Robotis 3P 60mm gibi modellere ve çok daha fazlasına bu sayfalarda göz atabilir, ihtiyacınıza uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.


Robotik kablo modelleri ve uygun oldukları kullanım şekilleri hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun modelleri, güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.