menü simgesi Tüm Kategoriler
Test ve Ölçü Aletleri Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.

Test ve Ölçü Aletleri

Elektronik devrelerdeki değerleri kontrol etmek, üretimi yapılan medikal cihazların ya da elektrikli aletlerin çalışıp çalışmadığını test etmek için değerlendirilebilecek olan test ve ölçü aletleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Kolay kullanıma uygun tasarımları ve dayanıklı yapıları ile efektif şekilde değerlendirilme imkânı bulunan bu test ve ölçü aletleri, LCD ekranları ile değerleri okuma kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Test ve ölçü aletleri kategorisinde; gerilim, akım ve direnç ölçme gibi işlemler için kullanılabilecek veya daha çok eğitim alanında temel bakım ya da tamir işlerinde tercih edilebilecek multimetre gibi ürünler yer almaktadır.

Multimetre Modelleri

LCD ekranlara sahip olmaları sayesinde kullanıcın ihtiyaç duyduğu akım, direnç ve gerilim gibi bilgilere pratik bir şekilde ulaşmalarına fırsat tanıyan multimetre modelleri, temel bakım ya da tamir işleri sırasında ihtiyaç duyulabilecek ekipmanlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Termometre Modelleri

Robotik sistemlerin, elektronik devrelerin ve özellikle de sıcaklığa duyarlı aletlerin ısı değerlerini kolay bir şekilde kontrol etmek ve bu sayede sistemin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılabilecek olan termometre modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli değerlendirmeye uygun ürünlerdir.

Diğer Test ve Ölçü Aletleri

Termal görüntüleme işlemi için kullanılabilecek olan kamera modellerinin ve voltaj ölçme için değerlendirilebilecek olan voltaj ölçerlerin yer aldığı diğer test ve ölçü aletleri, malzemeleri daha fonksiyonel hale getirmek için tercih edebileceğiniz ekipmanlardır.

Test ve Ölçü Aletleri Robot Sepeti’nde

Özellikle de elektrikli aletlerin tamir edildiği işletmelerde ve eğitim kurumlarında çeşitli işler için tercih edilebilecek olan test ve ölçü aletleri hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, beğendiğiniz modelleri farklı ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.