Sırala
Görünüm:
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Sürü Robotları

Robotik ve elektronik konularında ihtiyacınız olan; aralarında eğitimlerin, denetleyici araçların ve robot programları gibi ürünlerin bulunduğu sürü robotları, Robot Sepeti’nin online sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti’nin online mağazalarındaki sürü robotları kategorisinde; robotik araştırmalar yapabilmeyi, çok sayıda robotun aynı anda kontrolünü sağlamayı, robotlarınızı şarj edebilmeyi mümkün kılan pek çok ürün yer alıyor. Kilobotları duraklatmak ya da kapatıp açmak gibi işlemler yapmak için tercih edebileceğiniz kontrol kartları, nesneleri taşımak için kullanabileceğiniz kıskaçlar, robotunuzu kendi bakış açısından görerek hareket ettirmek için değerlendirebileceğiniz wireless kameralar, farklı modellerde adaptörler ve harici programlayıcılar; robotik ve elektronik konularındaki ihtiyaçlarınıza kullanışlı çözümler sunuyor.

Siz de robotik uygulamalarda, yapay zeka projelerinde ve oyuncak helikopterde sistemi kontrol etmek ya da programlamak için kaliteli ürünlere gereksinim duyuyorsanız, Robot Sepeti’nin online mağazalarındaki sürü robotlarını inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri çeşitli ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek 7/24 satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.