menü simgesi Tüm Kategoriler
Sürü Robotu Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Sürü Robotları

Robotik ve elektronik konularında ihtiyacınız olan; aralarında eğitimlerin, denetleyici araçların ve robot programları gibi ürünlerin bulunduğu sürü robotları, Robot Sepeti’nin online sayfalarında sizleri bekliyor!

Onlarca, hatta yüzlerce küçük hareketli robotun mikro sensörler vasıtasıyla koordine bir biçimde çeşitli işlevleri yerine getirmesi prensibiyle çalışan sürü robotları, günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Çoğunlukla madencilik ve tarım sektöründe ya da askeri amaçlarla kullanılıyor olsa da kişisel projelerde veya eğlence amaçlı koreografilerin sergilenmesinde bile yer aldığına şahit olabiliyoruz.

Robot Sürünüze İşlevsellik Katın!

Robot Sepeti’nin online mağazalarındaki sürü robotları kategorisinde; robotik araştırmalar yapabilmeyi, çok sayıda robotun aynı anda kontrolünü sağlamayı, robotlarınızı şarj edebilmeyi mümkün kılan pek çok ürün yer alıyor. Kilobotları duraklatmak ya da kapatıp açmak gibi işlemler yapmak için tercih edebileceğiniz kontrol kartları, nesneleri taşımak için kullanabileceğiniz kıskaçlar, robotunuzu kendi bakış açısından görerek hareket ettirmek için değerlendirebileceğiniz wireless kameralar, farklı modellerde adaptörler ve harici programlayıcılar; robotik ve elektronik konularındaki ihtiyaçlarınıza kullanışlı çözümler sunuyor.

Robotik sistemlerin programlanmasında hem yazılımsal hem de donanımsal çeşitliliğin artmasıyla birlikte, farklı işlevlerin devreye sokulabileceği, oldukça yaratıcı projelerin ortaya konmasını olanaklı kıldı. Robot Sepeti’nin Sürü Robotları kategorisinde karşınıza çıkacak onlarca farklı ürün sayesinde, siz de geliştirmekte olduğunuz robotik projeye çeşitli elektronik bileşenler ekleyerek daha kapsamlı sistemler inşa edebilirsiniz!

Siz de robotik uygulamalarda, yapay zeka projelerinde ve oyuncak helikopterde sistemi kontrol etmek ya da programlamak için kaliteli ürünlere gereksinim duyuyorsanız, Robot Sepeti’nin online mağazalarındaki sürü robotlarını inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri çeşitli ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek 7/24 satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.