menü simgesi Tüm Kategoriler
Sürü Robot Platformu Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sürü Robot Platformları – Swarm Robotics

Robotik araştırmacılar için en ilgi çekici konseptler arasında yer alan sürü robotiği, basitçe çok sayıda otonom robotun, merkezi bir kontrol noktasına ihtiyaç duymadan bir grup olarak birlikte hareket edebilmesini mümkün kılan çalışmaları kapsar. Robotların bir araya toplanıp bir “sürü” oluşturabilmeleri, kendi aralarında iletişim kurarak organize olabilmeleri ve eyleme geçmeleri, özellikle de kolektif yapay zeka uygulamalarıyla ilgilenenler için önemli bir araştırma/çalışma konusudur.


Robotik ve elektronik projeleriniz için her türlü parça ve aksesuarı keşfedebileceğiniz online mağazamız sayfalarında, güvenilir markaların sürü robot platformlarını keşfedebilir, güvenle online alışveriş yapabilirsiniz! K-Team, Seeed Studio gibi prestijli markaların imzasını taşıyan sürü robot platformlarını bu kategori altında inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun alternatiflere yalnızca birkaç tıkla ulaşabilirsiniz.

Projelerinize En Uygun Parçalar, Robot Sepeti’nde!

Sürü robot platformları kategorimizde, hem profesyonel amaçla tercih edebileceğiniz, hem de eğitim projelerinizde değerlendirebileceğiniz ürünleri bulmanız mümkün. Öne çıkan tasarımlar arasında araştırma ve deney robotu olarak üniversite robot laboratuvarlarında ve diğer ARGE çalışmalarında tercih edilen Khepera 4 mobil robot, dünyanın en küçük açık kaynak kodlu drone platformu olarak öne çıkan Crazyflie 2.0, robotik araştırmacılar için etkileşimli kolektif algoritma testleri yapmak için tasarlanan Kilobot yer alıyor. Bu ürünleri ve daha fazlasını online kataloğumuzda inceleyebilirsiniz.


Ürünler, teknik özellikleri ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Projelerinize uygun bulduğunuz ürünleri, farklı ödeme yöntemleri ve çok çeşitli kredi kartlarına taksit imkânıyla güvenle online satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.