menü simgesi Tüm Kategoriler
Direnç Toplam 82 ürün görüntüleniyor.
Toplam 82 ürün görüntüleniyor.

Direnç Modelleri

Elektronik devrelerdeki önemli komponentlerin başında gelen ve akımı sınırlayarak belli bir değerde tutmayı sağlayan direnç modellerini, Robot Sepeti sanal mağazasında inceleyebilirsiniz.

Elektrik devrelerinde diğer devre elemanlarının ihtiyaç duydukları akımı ayarlayacak olan dirençler, farklı modelleri ile kategori sayfalarında yer almaktadır. Devre üzerinden geçen fazla akıma direnç göstererek diğer parçalara gerekli olan akımı sağlayan ve bu sayede parçaların yüksek akımdan zarar görmelerini engelleyen direnç modelleri; robotik sistemlerde, elektronik ev aletlerinde ve daha pek çok elektrikli üründe kullanılabilecek komponentlerdir. Taş ve ¼ direnç olmak üzere iki farklı şekilde kategori sayfalarında yer alan direnç modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan devre elemanlarıdır.

Siz de direnç modelleri hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti ürün sayfalarından ulaşabilir, projenize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.