Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.

1/4 Direnç

Robotlarda ve çeşitli elektronik sistemlerde, parçaların ihtiyacı olan akımı ve gerilimi kesintisiz bir şekilde almalarına imkan tanıyacak olan 1/4 dirençler, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda yer alan 1/4 dirençler; seri ya da paralel bağlanarak kullanılabilecek, farklı özelliklere sahip komponentlerdir. Gelen akımı ve gerilimi sınırlayarak diğer elemanların çalışmalarını mümkün kılacak ve hassas devre elemanlarını yüksek akımın olası zararlarından koruyacak olan bu komponentler, farklı özelliklere sahip modelleri ile elektronik devrelerin olmazsa olmazlarındandır.

Çoklu paketler halinde sizlere sunulan 1/4 dirençleri Robot Sepeti sayfalarında inceleyebilir, aradığınız özelliklere sahip olanları farklı ödeme yöntemlerinden faydalanarak 7/24 online sipariş ile kolayca satın alabilirsiniz!

Taş Dirençler

Elektronik devrelerdeki önemli komponentlerin başında gelen ve akımı sınırlayarak belli bir değerde tutmayı sağlayan taş dirençlerin çeşitli modellerini, Robot Sepeti’nin sanal mağazasında inceleyebilirsiniz.

Elektrik devrelerinde diğer devre elemanlarının ihtiyaç duydukları akımı ayarlayacak olan taş dirençler, farklı modelleri ile kategori sayfalarında yer almaktadır. Devre üzerinden geçen fazla akıma direnç göstererek diğer parçalara gerekli olan akımı sağlayacak ve bu sayede parçaların yüksek akımdan zarar görmelerini engelleyecek taş dirençler, robotik sistemlerde, elektronik ev aletlerinde ve daha pek çok elektrikli üründe kullanılabilecek komponentlerdir.

Siz de taş dirençler hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti ürün sayfalarından ulaşabilir, projenize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati online olarak kolayca sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.