Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Servo Motorlar

Robotlarda ya da uzaktan kumandalı uçak ve araba gibi tasarımlarda istenilen hareket kabiliyetini yakalamak için tercih edilebilecek olan servo motorlar, farklı özelliklere sahip modelleri ile Robot Sepeti sayfalarında!

Robot Sepeti servo motorlar kategorisinde farklı teknik özelliklere sahip pek çok model yer almaktadır. Genel prensip olarak mile bağlı çalışan ve alabildiği açı ölçüsüne göre hareket hızını hesaplayan servo motorlar, milin istenilen pozisyonu alması ve komut gelmediği sürece pozisyonunu koruması amacı ile tasarlanmışlardır. Küçük boyut ile büyük moment elde etmeyi sağlayan bu motor modelleri, özellikle de hızlı ve düzgün bir şekilde hareket etmesi istenen ürünlerin yapımında sık tercih edilmektedir.

Eğer siz de amatör ya da profesyonel olarak robot veya uzaktan kumandalı ürünlerin yapımı ile ilgileniyorsanız, sisteminizi istediğiniz şekilde çalıştırmaya fırsat tanıyacak olan servo motor modellerine Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz. Kategoride yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek projenize en uygun modeli bulabilir, farklı ödeme yöntemlerini kullanarak günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.