menü simgesi Tüm Kategoriler
Raspberry Pi Kart Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Raspberry Pi Kart Modelleri

Robotik sistemlerle veya elektronik aletlerle ilgilenenlerin basit programlama yapmak ya da bu konudaki deneyimlerini artırmak için değerlendirebileceği Raspberry Pi kart modelleri, Robot Sepeti’nin geniş ürün kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Açık kaynak kodlu platformu sayesinde hem programlama öğrenmek isteyenler hem de belli başları bilgilere sahip olup da kendi projelerini geliştirmeyi amaçlayan bireyler için gerekli altyapıyı oluşturan Raspberry Pi kartlarının, farklı donanımlara sahip seçeneklerini incelemek için Robot Sepeti kategorilerine göz atmanız yeterli.

Kodlama Öğrenmenin En Temel Platformu: Raspberry Pi

Linux dağıtımlı işletim sistemine sahip olan ve öğrenciler ile eğitmenler tarafından sık tercih edilen Raspberry Pi kart modelleri, bütçenize ve kullanım amaçlarınıza uygun çeşitleriyle Robot Sepeti online satış sayfalarında… Ürünleri; kullanacağınız elektronik cihazlarınıza klavye, mouse ve benzeri yardımcı aletlerle bağlayabilir, monitörünüzden ya da HDMI yardımıyla televizyonunuzdan yüksek çözünürlüklerde görüntü alarak istediğiniz geliştirmeleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Robot Sepeti’nin Raspberry Pi kart modelleri kategorisinde bulunan ürünlere biraz daha yakından bakacak olursak; 4GB’a kadar farklı RAM seçenekleri sunan son model Raspberry Pi 4 modellerinden söze başlayabiliriz. Ayrıca, farklı donanımsal özelliklere sahip Raspberry Pi 3 ve 2 modellerinin yanı sıra; koruma amaçlı kapalı kutuda bulunan ürünler de bu kategoride yer almaktadır.

Elektronik aletleri ve robotik sistemleri farklı cihazlarla entegre ederek geliştirme yapmak için kullanabileceğiniz Raspberry Pi kart modellerini Robot Sepeti online kataloğundan inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri haftanın her günü ve günün her saati dilediğiniz ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.