menü simgesi Tüm Kategoriler
FirgelliAuto Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

Firgelli Auto Doğrusal Aktüatör Modelleri

Elektrikli Lineer Aktüatör (doğrusal motor veya doğrusal eyleyici ) elektrik motorundaki rotasyonel hareketi vidalı mil sayesinde doğrusal harekete çeviren motor çeşididir. FirgelliAuto markalı lineer motorlar farklı strok uzunluğu, çalışma gerilimi, itme çekme kuvveti ve farklı çalışma hızı sunabilir. Birçoğu limit switch’e sahiptir ve pozisyon geri besleme sinyali üretebilir.


FirgelliAuto (Firgelli Automations) markalı elektrikli lineer aktüatörler, diğer marka ürünlerimize göre genel olarak daha güçlü, daha hızlı, strok mesafesi olarak daha çeşitli, IP sınıfı olarak daha korunaklı ve bakım gerektirmeyen doğrusal aktüatörlerdir. FirgelliAuto, tüm parçaları ile kalite imzalı ve profesyonel aktüatörlerini piyasaya sürmektedir.


Rod, Track (kızaklı) veya Column (kolon) tipli bu aktüatörlerin çoğunluğu limit switch ile strok sonu kontrolüne sahiptir. Ayrıca gövde/vidalı mil/redüktör gibi yapılarda kullanılan farklı malzemelerle farklı ömür uzunluklarına ve fiyat sunumlarına sahiptir. Firgelli markalı bu lineer motorlar, kendilerine uygun çok sayıda aksesuar ürün ve montajlama aparatlarıyla ve güçlü görünümleriyle; TV liftleri, masa liftleri, akıllı mobilyalar, tekne ve yat tasarımı, otomatik pencere-kapı açma mekanizmaları, gizli mobilya gözleri ve otomasyon projelerinde çok sık kullanılır!


Elektrikli lineer aktüatör teknolojisi dendiğinde ilk akla gelen markalar arasında yer alan Firgelli Auto’nun birbirinden kaliteli tasarımlarını online mağaza kataloğumuzda bulabilir, projelerinize en uygun ürünleri Robot Sepeti kalite ve güvencesiyle sipariş verebilirsiniz!

Firgelli Lineer Aktüatör Modellerini Keşfedin!

Online kataloğumuzda, Firgelli imzası taşıyan, geniş bir yelpazeye yayılan lineer aktüatör modelleri sizlerle buluşuyor. Popüler modeller arasında; hassas pozisyon geribesleme sinyali üreten bir doğrusal aktüatör olan Firgelli Auto FA-OS-400-12-9 optik enkoderli aktüatör, markanın en hızlı doğrusal motorları arasında yer alan Firgelli Auto FA-RA-22-12-8 high-speed lineer aktüatör, ve çok daha fazlası yer alıyor. Siz de bu ürünleri inceleyip projelerinize en uygun alternatifleri bulabilirsiniz.


Firgelli imzası taşıyan doğrusal aktüatör modelleri ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün detay sayfalarını ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünleri güvenli online ödeme imkânlarıyla 7/24 sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.