menü simgesi Tüm Kategoriler
Çizgi / Cisim / Mesafe Toplam 153 ürün görüntüleniyor.
Toplam 153 ürün görüntüleniyor.

Çizgi/Çizim/Mesafe Sensörleri

Robotik sistemlerden güvenlik ekipmanlarına kadar çeşitli projelerde sıkça tercih edilen ekipmanların başında gelen çizgi, çizim ve mesafe sensörleri, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti online kataloğunda; çizgi takip etme sensörleri, gelen uyarıları algılamak için kullanılan kızılötesi sensörler, cisim ve renk tespiti için değerlendirilen sensörler ve mesafe tespiti gibi farklı amaçlar için tercih edilebilecek olan sensör modelleri yer almaktadır. Bu sensörlerin yanı sıra, mesafe ölçmek için kullanılan mesafe sensörleri ile kızılötesi sensörlere uygun olarak tasarlanan brick modülleri de projelerinizde değerlendirebileceğiniz ürünler olarak kategori içerisinde bulunmaktadır.

Çizgi Sensörleri

Robotların kodlandıkları şekilde çizgi izlemelerini sağlamak adına tercih edilen çizgi sensör modelleri, yapılan robotları bir çizgiyi takip etmelerine, çizgi dışına çıkmamalarına ya da çizgi içine girmemelerini sağlayan robot parçaları olarak ön plana çıkmaktadır.

Cisim Sensörleri

Robotun hareket ederken herhangi bir cismi algılamasına ve ona göre aksiyonda bulunmasına yardımcı olan cisim sensörü modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde robotlarda uzun süre değerlendirilebilen robot ekipmanlarıdır.

Mesafe Sensörleri

Özelliklerine göre farklı mesafedeki maddeleri robotların önceden tespit etmelerine fırsat tanıyan mesafe sensörü modelleri, robotların yanı sıra araçlarda da cisme yaklaştıkça kullanıcıyı uyarmak adına tercih edilen son derece kullanışlı malzemelerdir.

Siz de projelerinizde tercih edebileceğiniz sensör modelleri hakkında detaylı bilgiyi Robot Sepeti sayfalarında inceleyebilir, uygun bulduğunuz modelleri online ödeme ya da kapıda ödeme gibi yöntemlerden bir tanesini kullanarak kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.