menü simgesi Tüm Kategoriler
Lineer Aktüatör - Doğrusal Motor Toplam 305 ürün görüntüleniyor.
Toplam 305 ürün görüntüleniyor.

Lineer Motorlar

Robot Sepeti sayfalarında kullanımınıza sunulan farklı özelliklere sahip lineer motorlar, iki ana mekanik birleşenden meydana gelen ve kullanılan sistemlerin dairesel hareket yerine doğrusal hareket yapmalarını mümkün kılan ekipmanlardır.

Teknoloji çağı olarak nitelendirdiğimiz bu dönemin en büyük gelişmelerinden biri hiç şüphesiz robotik sistemlerle birlikte gerçekleşti. Birçok sektörde endüstriyel üretim veriminin artması bir kenara dursun, kendi maliyetlerini düşürmeleri ve yazılımsal olarak çok daha kolay kontrol edilebilir bir konuma ulaşmaları sayesinde en küçük çaplı kullanıcılar dahi kendi yaratıcı projelerini ortaya koyabilmeye başladı. Böylelikle, lineer motorlar gibi farklı hareket kabiliyetlerine sahip ekipmanlar da çok daha sık ihtiyaç duyulan parçalar hâline geldiler.

Tasarımınızın Hareketine Farklı Bir Yön Kazandırın!

Robot Sepeti online kataloğunda yer alan lineer servo motorlar, yüksek güvenlikli ve hassasiyetli, az sayıda ve basit devre elamanlarından oluşan kullanışlı ürünlerdir. Genellikle yatay düzlemde kullanım için sık tercih edilen lineer motorlara ek olarak; DC motorun dönme hareketini doğrusal harekete çeviren aküatörler de kategori sayfalarında bulunmaktadır.

Boyut ve güç açısından çeşitli değerlere sahip modellerin yer aldığı Robot Sepeti’nin lineer motorlar kategorisi sayesinde projenizde ihtiyaç duyabileceğiniz farklı verimlerdeki güç dönüştürücülerini kolaylıkla bulabileceksiniz.

Geri beslemeli, oto raylı ve potansiyometreli gibi çeşitli pek çok türü bulunan servo motorların da yer aldığı lineer motorlar kategorisini Robot Sepeti sayfalarında detaylıca inceleyebilir, projelerinize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü farklı ödeme yöntemleri ile dilediğiniz zaman kolayca online olarak sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.