menü simgesi Tüm Kategoriler
Robotis Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Robotis 

Robotik teknolojiye meraklı çocukların kendi hayallerindeki robotları yapmalarına fırsat tanıyacak olan Robotis robot kitleri, Robot Sepeti online mağazasında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda, 4 farklı seviyede robot kiti modeli bulunmaktadır. Basit robot modellerinden kompleks tasarımlara kadar pek çok farklı robotun yapımı için tercih edilebilecek olan Robotis oyuncak robot kitleri, çocukların robotik eğitimlerine önemli katkılar sağlayacak ürünler olarak öne çıkmaktadır. Mekanik tasarımdan başlayarak adım adım algoritma ve robot programlamaya doğru giden robot kitleri ile, çocuklar ve gençler kendilerini robot tasarlama ve programlama alanlarında geliştirebilecek ve daha ileri seviyedeki çalışmalar için gereken hazırlığı yapmış olacaklar. Kaliteli ve öğretici Robotis robot kitlerinin yanı sıra, farklı özelliklere ve boyutlara sahip olan kablolar, projelerinizde kuracağınız bağlantıları pratik bir şekilde yapmanıza fırsat tanıyacak robot parçaları olarak kategori sayfalarında yer almaktadır. 

Eğlenceli ve öğretici paketler olarak öne çıkan, çocuklarınızın küçük yaşlardan itibaren robotlar ile ilgilenmelerini ve bu alanda kendilerini geliştirmelerini sağlayacak olan Robotis robot kitlerini, Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme metotları ile online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.