menü simgesi Tüm Kategoriler
Redüktörsüz DC Motor Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Redüktörsüz Mini DC Motorlar

Pek çok robot sisteminin temel parçaları arasında yer alan DC motorlar, çeşitli modelleri ile Robot Sepeti sayfalarında kullanımınıza sunuluyor!

Redüktörsüz (non gear) motor nedir?

DC motorlarda motor çıkışına yani şaftına ait tork ve hız değerleri, redüktör (gear) adı verilen ve farklı dişli yapılarına (spur, pinion, helical) sahip dişli sistemleri tarafından değiştirilebilir. Motor mili hızı düşürülürken tork yani çevirme gücü arttırılabilir. Ancak redüktörsüz motorlarda böyle bir dişli kutusu (redüktör) yoktur ve motor mili yüksek hızlarda ancak düşük tork değerlerinde döner. Redüktörsüz motorların boyutları da redüktörlü tiplere göre daha küçüktür ve sürütünme kayıplarından daha az etkilenirler!

Projenize Güç Katın!

Hobi olarak robot yapımı ile ilgilenenlerden profesyonel olarak uğraşanlara kadar hemen herkesin işine yaracak olan DC motor modelleri, 3v, 5v, 6v ve 12V voltaj ile çalışan ve robot üzerinde kullanım yeri değişkenlik gösteren ürünler olarak online katalogda mevcut... Helikopter pervane motorlarından arazi robotu ana motorlarına ve basit robot yapımlarında kullanılabilecek modellere kadar geniş bir yelpazeye yayılan DC motorların detaylı özelliklerine, kategori sayfalarımızda göz atabilirsiniz.

Robot Sepeti’nin DC motorlar kategorisinde bulunan modeller farklı boyut, devir değeri ve fonksiyonel tasarımlara sahip olup, proje bazında oldukça geniş bir işlevsel çeşitliliğe sahiptirler. Yani ister basit bir oyuncak tasarımı isterseniz kapsamlı bir robotik proje üzerinde çalışıyor olun, aradığınız türden DC motor ünitesini kolaylıkla bulabileceksiniz!

Eğer siz de robot platformları ile amatör ya da profesyonel olarak ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olabilecek DC motor çeşitlerini Robot Sepeti sayfalarında bulabilir, beğendiğiniz modelleri kredi kartı, havale ve kapıda ödeme gibi seçenekler ile online olarak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.