menü simgesi Tüm Kategoriler
Mekanik / Hırdavat Toplam 1715 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1715 ürün görüntüleniyor.

Mekanik Hırdavat

Evlerde, iş yerlerinde ve atölyelerde hayata geçirdiğiniz robotik projelerdeki işlerinizi kolaylaştıracak, herhangi bir ekipmanı bir yere sabitlemenize veya tamir etmenize imkân tanıyacak olan mekanik hırdavatlar, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti mekanik hırdavat kategorisinde; gövde sensör tutucu, robot parçaları, eklem-şase-flanş, pul, vida ve benzeri ürünler yer almaktadır. Mekanik hırdavatlar kullanışlı ve dayanıklı yapılarıyla evdeki mobilyalarınızın, iş yerindeki ekipmanlarınızın ve robotik projelerdeki ürünlerinizin; parçalarının birleştirilmelerine, sağlamlaştırılmalarına ve bu sistemlerin sıkıntısız bir şekilde kullanılmalarına olanak sağlamaktadır.

Gövde/Sensör Tutucu Modelleri

Robotlarda ve çeşitli elektronik aletlerde yer alan motorları ve sensör modellerini pratik ve sağlam bir şekilde sabitlemeye fırsat tanıyan gövde-sensör tutucular, projeleri yaparken veya tamir ederken kullanılabilecek kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Robot Parçaları

Robotların tamirlerinde, geliştirilmelerinde ve yapımlarında sistemi daha kullanışlı hale getirmek amacıyla tercih edilebilecek olan robot parçaları, farklı pek çok modeli ile amatör ve profesyonel olarak robotlarla ilgilenenler tarafından tercih edilebilecek ekipmanlardır.

Gripper (Kıskaç El) Modelleri

Robotların ve oyuncakların tasarımında değerlendirilen kolların daha efektif bir biçimde kullanılmalarını sağlamak amacıyla tercih edilebilecek olan kıskaç el modelleri, ürünlerin kavradıkları malzemeleri kolay bir şekilde taşımalarını sağlamaktadır.

Eklem/Şase/Flanş Modelleri

Dairesel veya eksenel düzlemde hareket eden robotların ve oyuncakların, bu hareket sırasında parçalar arasında meydana gelebilecek olan sürtünmeyi engelleyerek sistemi koruyacak olan eklem/şase/flanş modelleri, rulman ve kaplin gibi çeşitli pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

Hub/Motor Teker Bağlantı

Özellikle de tekerlekler yardımıyla hareket eden oyuncaklarda ve robotlarda bağlantı kurmak amacıyla tercih edilebilecek olan hub/motor teker bağlantı ürünleri, farklı renkleri ve boyut özellikleri ile hemen her sisteme uygun modelleri bulunan ekipmanlardır.

Somun/Pul/Vida Modelleri

Robotik sistemlerin üretiminde ve onarımında, ekipmanları birbirlerine pratik ve sağlam bir şekilde monte etmek amacıyla kullanılabilecek olan somun/pul ve vida modelleri, flanş ve yatak montajı sırasında ihtiyaç duyulabilecek kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Cıvata Modelleri

Hemen her üründe yer alan ve farklı parçaları kolay bir şekilde sabitlemek için kullanılabilecek olan cıvata modelleri, özellikle de otomotiv sektöründe ve elektronik aletlerin üretiminde ihtiyaç duyulan ekipmanlar olarak öne çıkmaktadır.

Bilye/Mıknatıs/Zımpara Modelleri

Robotik sistemlerde ve elektronik aletlerde kullanılabilecek olan farklı taşıma kapasitelerine sahip mıknatıslar, çeşitli özellikleri ile birbirlerinden ayrılan mıknatıs ve zımparalar; kaliteli ve kullanışlı yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun ürünlerdir.

Amatör veya profesyonel olarak robotik projelerle uğraşanların veya tamir yapanların vazgeçilmezi olan mekanik hırdavatlar ile, siz de projelerinizdeki temel aksaklıkları hızlı bir şekilde çözmek ve projelerinize sağlam bir yapı kazandırmak istiyorsanız, Robot Sepeti online sayfalarında istediğiniz ekipmanları bulabilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçenekleriyle 7/24 satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.