menü simgesi Tüm Kategoriler
Buton / Anahtar / Switch Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

Buton – Anahtar ve Switch Modelleri

Elektronik el aletlerinde, endüstriyel ticari uygulamalarda ve çeşitli cihazlarda açma – kapama, kontrol veya kesme işlemlerini sağlamak için tercih edilebilecek olan buton-anahtar ve switch modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle!

Robot Sepeti buton-anahtar ve switch modelleri kategorisinde; ürünlerin kontrollü bir şekilde kullanılmalarına fırsat tanıyan pek çok komponent yer almaktadır. Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan bu switch-buton ve anahtarlar; kartlarla kesme oluşturmak, harici sinyaller ortaya çıkarmak veya uyarıcı bir sistemi aktifleştirmek gibi işlemler için değerlendirilme imkânı bulunan modellere de sahip komponentlerdir.

Eğer siz de tasarladığınız ve üretimini yaptığınız ürünlerin açma-kapama işlemlerinin kolay kontrol edilebilir bir hale gelmelerini istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan anahtar ve switch modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.