menü simgesi Tüm Kategoriler
Eğitim Seti Toplam 196 ürün görüntüleniyor.
Toplam 196 ürün görüntüleniyor.

Eğitim Setleri

Çocuklara robotik projeleri sevdirmek ve onları bu konuda en iyi şekilde eğitmek için tercih edilebilecek olan; Robotis, LittleBits ve Albert Robot gibi alanında uzman markalar tarafından üretimi yapılan eğitim setleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti eğitim seti kategorisinde, farklı seviyelerde üretilen modelleri sayesinde hemen her çocuğun kullanabileceği ürünler yer almaktadır. Eğitim amacıyla tercih edilebilecek olmalarının yanı sıra, robot yarışmalarında daha iyi sonuçlar elde edebilmek için de değerlendirilebilecek olan eğitim setleri, özellikle de farklı tasarımları sayesinde çocukların dikkatini çekmekte ve bu sayede onların uzun süre odaklanmalarını sağlamaktadır. 

Robotis Eğitim Setleri

Özellikle de çocukların robotik teknolojiye yakından ilgi duymalarını ve kendilerini bu konuda kapsamlı bir şekilde geliştirmelerini sağlamak adına üretilen Robotis eğitim setleri, çocukların tasarımsal düzenlemelerden başlayarak günden güne algoritma ve programlama konularını sağlam temellere oturtarak öğrenmelerine yardımcı olan ürünlerdir.

LittleBits Eğitim Setleri

Çocukların program yazmalarını, kodlamaya dair bilgilerini artırmalarını ve elektroniğe yakından ilgi duymalarını sağlayacak biçimde tasarlanan LittleBits eğitim setleri, 8 yaşına varmış ve bu yaşı geçmiş çocukların belli başlı cihazları uzaktan kumanda ile kontrol etmelerini ve kendi icatlarını hayata geçirmelerini mümkün kılacak kitlerdir.

Kosmos Eğitim Setleri

Her ne kadar çocuklar için üretilmiş ürünlere sahip olsalar da yetişkinlerin de çocukları ile vakit geçirmek ve farklı konularda başlangıç düzeyinde bilgi sahibi olmak adına tercih edebileceği Kosmos eğitim setleri; çocukların kendi bataryalarını üretmelerine, güç ve basınç gibi konularda temel bilgilere sahip olmalarına ve bilimsel deneyler yapmalarına fırsat tanıyan ürünlerdir.

3Doodler Eğitim Setleri

Çocukların ek bir bilgiye ve herhangi bir tecrübeye ihtiyaç duymadan 3 boyutlu tasarımlar konusunda kendilerini efektif bir şekilde geliştirmelerine fırsat tanıyan 3Doodler eğitim setleri; mimari aktivite kitleri, filamentler ve 3D kalemler gibi farklı amaçlar için kullanılabilecek ürünlerin yer aldığı ekipmanlardır.

STEM/STEAM Eğitim Setleri

Gençlerin kendilerini fen, matematik, sanat ve mühendislik gibi konularda birbirleri ile bağlantılı olacak şekilde kapsamlı bir biçimde geliştirmelerine fırsat tanıyacak olan STEM/STEAM eğitim setleri; LEGO, Seeed Studio ve Elecfreaks gibi alanında yetkin markaların imzasını taşıyan ürünler olarak yaratıcı zekanın gelişimine katkı sağlamaktadır.

Robotik Kodlama Setleri

Kendi robotunu tasarlamak ve üretmek gibi hayallere sahip olan çocukların ve yetişkinlerin bu konularda kademeli bir şekilde gelişmelerine fayda sağlayacak ürünlerin yer aldığı robotik kodlama setleri; farklı seviye eğitim kitlerini, oyuncak robotları ve yapay zekaya sahip insansı robot platformlarını içermekte ve Robotis, Pololu ve ArcBotics gibi alanında uzman markaların imzasını taşımaktadır. 

Albert Robot Eğitim Setleri

3 yaşından itibaren çocukların robotik sistemler ve kodlama gibi konularda öğrenerek bilgi sahibi olmalarını sağlayan ve meslek, matematik ve hayvanat bahçesi haritası gibi farklı ürünler ile çeşitli konuları erkenden öğrenmelerine yardımcı olan Albert Robot eğitim setleri, çocukların öğrenme becerilerini günden güne geliştirmelerine destek olan kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

MakeBlock Eğitim Setleri

Robotik teknolojiye dair farklı eğitim ve bilgi seviyesine sahip olan insanların tercih edebileceği ürünlerin yer aldığı MakeBlock eğitim setleri, starter’dan advance seviyesine kadar farklı pek çok seviyeyi barındıran; ranger, robot ve top fırlatma rampası gibi tasarımlar yapmayı mümkün kılan kaliteli ve kullanışlı ekipmanlardır.

Maker Eğitim Setleri

LittleBits markasının imzasını taşıyan ve her yaştan insanın kendi buluşlarını hayata geçirmesine ya da cihazları uzaktan kontrol etmesine fırsat tanıyan maker eğitim setleri, elektronik ve kodlamaya meraklı insanların kendilerini bu konularda kapsamlı bir şekilde geliştirmelerine ve yeni ufuklar kazanmalarına olanak sağlayan ürünlerdir.

Artırılmış Gerçeklik Eğitim Setleri

Çocukların mantık becerilerini ve yaratıcı zekalarını geliştirmelerine yardımcı olan ve vücudun koordinasyonlu bir şekilde hareket etmesine imkân tanıyan artırılmış gerçeklik setleri, Pai Technology markasının imzasını taşıyan ürünler olarak çocukların ve okul çağındaki yetişkinlerin mühendislik ve temel kodlama konularında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadır.

Çocuklarınızın geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen yapay zeka ve robotlar hakkında doğru ve detaylı bir şekilde bilgilenmelerini istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan eğitim setleri kategorisini inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri kapıda ödeme, havale ve kredi kartı gibi ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.