menü simgesi Tüm Kategoriler
Diğer Modüller Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Elektronik Kart Modülleri

Robotik sistemlere veya elektronik cihazlara hız, saat göstergesi ya da uyarı, geri bildirim ve alarm gibi özellikler eklemeyi sağlamak için geliştirilen elektronik kart modülleri, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti online sayfalarında sunulan elektronik kart modülleri ile, ilgilendiğiniz projenin daha kullanışlı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Elektronik cihazlarınıza veya robotik sistemlerinize gerçek zamanlı saat modülü ekleyerek hassas sayma teknolojisi sayesinde doğru zaman verisi sağlayabilecek olmanızın yanı sıra, göstergeli hız modülleri ile de hareketli projelerinizin hızını ölçebilirsiniz. Buna ek olarak frenleme, uyarı sinyali üretme gibi fonksiyonları gerçekleştirmeyi de sağlayan elektronik kart modülleri; alarm, güvenlik ya da navigasyon sistemlerine sesli uyarı özelliği eklemek için de kullanılabilir.

Robotik projelerinize ve araç elektronik sistemlerinize farklı göstergeler ya da sesli uyarılar eklemenize yarayacak olan elektronik kart modüllerini Robot Sepeti online kataloğundan inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünü haftanın her günü ve günün her saati dilediğiniz ödeme yöntemi ile kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.