Sırala
Görünüm:
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

LittleBits Eğitim Setleri

Çocuklarınızın kendilerini elektronik alanında geliştirmelerini sağlayacak, hayallerindeki buluşları gerçekleştirmelerine yardımcı olacak LittleBits eğitim kitleri; Robot Sepeti’nin online mağaza sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Robot Sepeti’nin online kataloğunda yer alan LittleBits eğitim setlerinde; teknolojiye ve yeni icatlara ilgisi olan çocuklarınızın elektroniğe, kodlamaya ve geliştirmeye kapsamlı bir giriş yapmalarına imkân verecek setler bulunuyor. Kategori sayfalarında bulabileceğiniz setler, 8 yaşından itibaren çocukların ve gençlerin kendi oyun tasarımlarını yapabileceği, program yazabileceği, belli başlı cihazları uzaktan kumanda yardımıyla kontrol edebileceği, kendi Droid’lerini oluşturabileceği ve kendi icatlarını hayata geçirebileceği uygulamalar sunuyor.

Çocuklarınızın elektroniğe eğlenceli bir başlangıç yapmalarını sağlamak için tercih edebileceğiniz LittleBits eğitim setlerine Robot Sepeti sayfalarından kolayca ulaşabilir, ve farklı ödeme seçenekleri ile günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.