menü simgesi Tüm Kategoriler
Littlebits Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

LittleBits Eğitim Setleri

Çocuklarınızın kendilerini elektronik alanında geliştirmelerini sağlayacak, hayallerindeki buluşları gerçekleştirmelerine yardımcı olacak LittleBits eğitim kitleri; Robot Sepeti’nin online mağaza sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Her yaş grubundan öğrencinin robotik sistemlere ve tasarım odaklı çalışmalara adapte olurken yaratıcılıklarını keşfetmelerini sağlama amacı güden dünya çapındaki STEAM adlı eğitim programına yönelik tasarlanmış LittleBits eğitim setleri, bu alana ilgi duyan yetişkinler için bile uygun bir başlangıç noktası konumunda.

LittleBits ile Yaratıcı Yönünüzü Keşfedin!

Robot Sepeti’nin online kataloğunda yer alan LittleBits eğitim setlerinde; teknolojiye ve yeni icatlara ilgisi olan çocuklarınızın elektroniğe, kodlamaya ve geliştirmeye kapsamlı bir giriş yapmalarına imkân verecek setler bulunuyor. Kategori sayfalarında bulabileceğiniz LittleBits eğitim setleri, okul çağındaki her yaş grubundan çocukların ve gençlerin kendi oyun tasarımlarını ve programlamalarını geliştirmelerine olanak tanır.

Kullanım kolaylığıyla öne çıkan LittleBits eğitim setlerinin mıknatıslı kenetlenme sistemi sayesinde herhangi bir kablolama veya lehimleme gerektirmeden farklı modüller oluşturabilirsiniz. Ayrıca LittleBits eğitim setlerine dahil olan kapsamlı eğitim müfredatı ile birlikte hiçbir ön bilgiye sahip olmadan başlangıç yapmanız mümkün. Tüm bu basitliğine rağmen detaylı tasarımlar çıkarmaya olanak tanıyan LittleBits eğitim setleri aracılığıyla belli başlı cihazları uzaktan kumanda yardımıyla kontrol edebileceğiniz, kendi Droid’lerinizi oluşturabileceğiniz ve icatlarınızı hayata geçirebileceğiniz uygulamalar sunuluyor.

Çocuklarınızın elektroniğe eğlenceli bir başlangıç yapmalarını sağlamak için tercih edebileceğiniz LittleBits eğitim setlerine Robot Sepeti sayfalarından kolayca ulaşabilir, ve farklı ödeme seçenekleri ile günün her saati online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.