Görünüm:
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

Raspberry Pi Ürünleri

Elektronik malzemelerle ilgilenen kullanıcıların robotik veya elektronik cihaz projelerini geliştirmek için kullanabileceği Raspberry Pi modelleri ve aksesuarları, Robot Sepeti’nin seçkin ürün kataloğunda!

Adaptörlü hafıza kartları, değişik boyutlara sahip geliştirme kartları, yüksek çözünürlüklü kamera modülleri, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle saklama kutuları ve Raspberry Pi’nin farklı modellerinden oluşan pek çok ürün, Robot Sepeti’nin geliştirme kartları kategorisinde sizleri bekliyor. Gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilen ve son derece dayanıklı malzemeleri ile öne çıkan Raspberry Pi ürünleri; monitör, klavye ve benzeri elektronik sistemlerin geliştirilmelerinde değerlendirilebilecek oldukça pratik donanımlardır.

Robot Sepeti’nin online kataloğundan ulaşabileceğiniz ve güvenli ödeme yöntemleriyle sahip olabileceğiniz Raspberry Pi ürünleri ile, siz de elektronik projelerinizi ve hobilerinizi istediğiniz düzeyde geliştirebilir; sistemlerinize farklı özellikler ekleyerek onları daha kullanışlı ve kaliteli hale getirebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.