menü simgesi Tüm Kategoriler
Raspberry Pi Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

Raspberry Pi Ürünleri

Elektronik sistemlerle ilgilenen kullanıcıların robotik veya elektronik cihaz projelerini geliştirmek için kullanabileceği Raspberry Pi modelleri ve aksesuarları, Robot Sepeti’nin seçkin ürün kataloğunda!

Adaptörlü hafıza kartları, değişik boyutlara sahip geliştirme kartları, yüksek çözünürlüklü kamera modülleri, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle saklama kutuları ve Raspberry Pi’nin farklı modellerinden oluşan pek çok ürün, Robot Sepeti Raspberry Pi kategorisinde sizlerle buluşuyor.

Raspberry Pi Setler

Hem çocukların hem de yetişkinlerin elektronik ve IoT (internet of things) konularında temel bilgiler edinmelerine ve kendilerini bu alanlarda geliştirmelerine yardımcı olacak ürünlerin yer aldığı Raspberry Pi setler, robotik sistemlere ve elektronik aletlere ilgi duyan insanlar tarafından sık tercih edilen ekipmanlardır.

Raspberry Pi Kartlar

Robotik sistemleri üretirken veya geliştirirken ihtiyaç duyulan Raspberry Pi geliştirme kartı modelleri; basit programlama işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde yapmak, robotik sistemleri farklı cihazlara entegre etmek ve bu konulardaki deneyimleri artırmak amacıyla gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek ürünlerdir.

Raspberry Pi Ekranlar

Robotik ve elektronik projelerde sistemi kolay bir şekilde kontrol etmek, bilgilere ve görsel dokümanlara hızlı bir şekilde ulaşmak ve ürünü görsel açıdan daha zengin bir hale getirmek için tercih edilebilecek olan Raspberry Pi ekranlar, amatörler ve profesyoneller tarafından geliştirilen projelerde tercih edilebilecek modellere sahip ekipmanlardır.

Raspberry Pi Aksesuarlar

Raspberry Pi markasının imzasını taşıyan ekipmanlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanan ve kablosuz klavye ve mouse gibi kullanışlı ekipmanları da barındıran Raspberry Pi aksesuar modelleri, projelere görüntü yakalama özelliği eklemek, sistemin aşırı ısınmasını engellemek ve keyboard yardımı ile projeye kolay bir şekilde bilgi girmek için tercih edilebilecek ürünlerdir.

Raspberry Pi Elektronik Kartlar

Tasarladığınız ya da geliştirdiğiniz robotik projenin veya elektronik sistemin yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalamasına yardımcı olan kamera modüllerinin ve sistemin arayüze sahip olmasını sağlayan board kart modellerinin yer aldığı Raspberry Pi elektronik kartlar, kullanım amacınıza ve projenize uygun ürünleri barındırmaktadır.

Raspberry Pi Muhafaza Kutuları

Raspberry Pi marka ürünleri kapsamlı bir şekilde korumak ve delikli tasarımları sayesinde pek çok soketi kolay bir şekilde takmaya olanak sağlamak adına üretilen Raspberry Pi muhafaza kutuları, standart tasarımların yanı sıra sistemin aşırı ısınma durumunda soğumasını sağlayacak fanlara sahip modelleri de bulunan ürünlerdir.

Robot Sepeti’nin online kataloğundan ulaşabileceğiniz ve güvenli ödeme yöntemleriyle sahip olabileceğiniz Raspberry Pi ürünleri ile, siz de elektronik projelerinizi ve hobilerinizi istediğiniz düzeyde geliştirebilir; sistemlerinize farklı özellikler ekleyerek onları daha kullanışlı ve kaliteli hale getirebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.