menü simgesi Tüm Kategoriler
Çekirdeksiz Motor Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Çekirdeksiz Motor

DC motorların bir çeşidi olan çekirdeksiz motorlar, standardın dışında bir verimle çalışma ihtiyacı duyan projeler için ihtiyaç duyulabilen parçalardır. Günümüzde robotik sistemlerden yararlanan projelerin ortaya koyulabilmesi, en küçük kullanıcılar tarafından bile kolayca ulaşabilecek bir hedef haline gelirken, farklı verimlerde çalışan dc motorlara olan ihtiyaç da artış göstermekte.

Siz de projelerinizde ya da hobi ve eğitim amaçlı uygulamalarınızda kullanabileceğiniz çekirdeksiz motor modellerine göz atmak için Robot Sepeti’ni ziyaret edebilirsiniz!

Boyut Olarak Küçük Ama Yüksek Verimli Motorlar!

Çekirdeksiz motorlar aynı zamanda coreless motor olarak da bilinmekte olup genellikle küçük boyutlarda olmalarıyla ve rotorlarının demir çekirdekler olmadan üretilmesiyle cinslerinden ayrılırlar. Çalışma prensipleri, tasarımlarında yer alan tel rotorun, merkezdeki mıknatısın yarattığı elektromanyetik alan kuvveti sayesinde harekete geçmesiyle işlemektedir. Ayrıca küçük yapılarına rağmen çoğu dc motor modeline göre daha verimli çalışmaktadırlar.

Gerek oyuncak yapımı gibi hobi amaçlı girişimlerde gerekse çok daha kapsamlı robotik projelerde ihtiyaç duyulabilecek çekirdeksiz motor modelleri arasından seçim yapmak için Robot Sepeti’nin online kataloglarını tercih edebilirsiniz! Siparişinizi vermek için tek yapmanız gereken güvenli ödeme seçeneklerinden birini seçmek!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.