menü simgesi Tüm Kategoriler
Raspberry Pi Set Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Raspberry Pi Setler

Robot Sepeti sayfalarında yer alan Raspberry Pi set kategorisinde; çocukların veya yetişkinlerin kendilerini elektronik, IoT(Internet of Things-Nesnelerin İnterneti) gibi alanlarda geliştirmelerine yardımcı olacak pek çok ürün bulunmaktadır!

Raspberry Pi anakartınız ile çeşitli dış bileşenlerin nasıl bir etkileşimde bir araya geleceğine dair bilgiler edinmek istiyor ya da bu bağlamda sahip olduğunuz birikimle çeşitli projeler yaratmak niyetindeyseniz, Robot Sepeti’nin Raspberry Pi setlerini beğeninize sunduğu bu kategorimiz aracılığıyla birçok ihtiyacınıza karşılık verecek ürünlere göz atabilirsiniz!

Raspberry Pi Projelerinizin Sınırlarını Genişletin!

Robot Sepeti online kataloğunda lisanslı güç adaptörü, led, direnç, servo motor gibi çeşitli ürünleri içeren Raspberry Pi setleri yer almaktadır. Temel düzeyde bilgi edinmeye fırsat tanıyan mini kitlerden elektroniğe ve IoT’a dair ayrıntılı bilgilere ulaşmaya olanak sağlayan eğitim setlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılan Raspery Pi setleri; özellikle de robotik teknolojiye ve elektronik sistemlere meraklı insanlar tarafından sık tercih edilen ürünlerdir.

Bu eğitim setlerinin yanı sıra, Raspberry projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz güç, HDMI ve monitör bağlantılarını kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacak AV kit modeli de kategori sayfalarında beğenilerinize sunulmaktadır. Ayrıca Raspberry Pi Zero Wireless seti sayesinde, oluşturduğunuz projelerde kablosuz veri aktarımının sunduğu Bluetooth ve Wi-Fi gibi geniş olasılıklara yer açan protokollerden yararlanabilirsiniz. Son olarak, eğitim setlerinde yer alan kapsamlı kitaplar ile birlikte, özellikle programlamaya yeni başlayanların, ihtiyaç duyacakları temel bilgileri anlaşılır bir biçimde edinebilecekleri bir kaynağa da sahip olacaklarını belirtelim.

Eğer siz de Raspberry Pi setler hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarını günün her saati ziyaret edebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.