menü simgesi Tüm Kategoriler
Beagle Board Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Beagle Board Geliştirme Kartları

Robotik projelerde, medikal cihazlarda ve basınç sensörü gibi çeşitli ölçüm cihazlarında denetleyici ara yüz olarak kullanılma imkânı bulunan Beagle Board geliştirme kartları ve muhafaza kutuları, Robot Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Robot Sepeti Beagle Board kategorisinde, sistemlerin daha fonksiyonel bir hal almalarını sağlayacak olan çeşitli geliştirme kartları yer almaktadır. Geniş saklama alanları ve dışarıdan harici modül eklemeye uygun tasarımları ile ön plana çıkan geliştirme kartı modelleri, denetleyici olarak değerlendirilebilecek olmalarının yanı sıra robotların yakınlarındaki nesneleri tanımaları ve tepki vermeleri için kullanılan yazılımların çalışmalarına da yardımcı olmaktadır.

Siz de sistemlerinizi daha kullanışlı ve kolay kontrol edilebilir bir hale getirmek için geliştirme kartlarına ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan Beagle Board modellerini tercih edebilir; beğendiklerinizi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini kullanarak kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.