menü simgesi Tüm Kategoriler
Powerbank Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Powerbank

Powerbank, pek çok cihazı mobil bir biçimde şarj edebilmenize olanak sağlayan genellikle ufak boyutlu şarj cihazlarına verilen isimdir. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan powerbankler, sıklıkla tercih edilen ürünler arasında kendilerine bir yer edinmeyi başaran parçalar.

Robot Sepeti powerbank kategorisi altında bulunan, USB kablolu pil şarj aleti olarak tanımlanabilecek olan GP X411 4x2600mAh USB şarj cihazı ve powerbank, NiMH şarjlı piller ya da tek kullanımlık normal pillerle powerbank olarak kullanılabilmektedir. Ürün alkalin ve tek kullanımlık pillerle uyumludur. Tak - çalıştır özelliğine sahip olan bu ürün, cihazlarınızı her zaman şarj edebilmenize imkan sağlar.

Robot Sepeti sayfalarında powerbank ve daha pek çok ürün, projelerinizde değerlendirilmek ve hayatınızı daha pratik bir hale getirebilmek amacı ile sizlerle buluşmayı bekliyor. Beğendiğiniz ürünleri satın almak istemeniz halinde, sitenin sizlere sunduğu farklı ödeme ve taksit seçeneklerinden yararlanabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.