menü simgesi Tüm Kategoriler
Bilim Oyuncakları Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Bilim Oyuncakları

Bilime, elektroniğe, robotiğe meraklı minikler için harika oyuncaklar ve eğitim setlerinin listelendiği bu katalog içerisinde, çocuğunuzun bilime atacağı ilk adım için güzel bir başlangıç seti veya onun ilgisini pekiştirerek güçlendirecek ve eğlenirken öğrenmesini sağlayacak birbirinden güzel oyuncakları bulabilirsiniz.

Öğrenmeye hevesli ve bilime meraklı minikler için bilim oyuncakları, olmazsa olmaz bir destekleyici olarak kendini gösteriyor. Robot Sepeti’nde okul öncesinden lise çağına kadar her yaştan çocuk için birbirinden ilginç bilim oyuncaklarını inceleyebilir, onun için uygun olana modele karar verebilirsiniz. Okul öncesi ve ilkokul çocuklarına programlamanın basit ilkelerini öğretmek için üretilen programlama robotu Bee-Bot; orta okul, lise ve üniversitelilere robotik ve kodlama öğretme amaçlı üretilmiş Sparki kodlama robotu, mühendislik aktivite kitleri, güneş enerjili eğitim kiti ve çok daha fazlası Robot Sepeti’nde sizleri bekliyor. 

Güvenli alışveriş imkanı ve geniş ürün skalası ile takdirleri toplayan Robot Sepeti, birbirinden öğretici ve eğlenceli bilim oyuncaklarını değerli çocuklarınız ile buluşturmayı bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.