Görünüm:
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

Geliştirme Kartı ve Shield Modelleri

Robotik sistemlerin, oyuncak arabaların ve oyuncak uçak ya da helikopterlerin daha kullanışlı ve kolay kontrol edilebilir bir hale gelmeleri için tercih edilebilecek olan geliştirme kartları, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti geliştirme kartı/shield kategorisinde; mesafe ölçüm sensörü, hareket sensörü, Bluetooth özelliği eklemeyi sağlayan kart, devreleri yüksek akım ve gerilimden koruyan anahtar gibi farklı kullanım özelliğine sahip pek çok ürün yer almaktadır. Elecfreaks, Robotis ve Intel gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan kaliteli ve kullanışlı geliştirme kartları ile, siz de istediğiniz sisteme ya da projeye farklı fonksiyonel özellikleri kazandırabilirsiniz.

Robot Sepeti sayfalarını ziyaret ederek geliştirme kartı/shield kategorisini detaylı bir şekilde inceleyebilir, işinize yaracağını düşündüğünüz modelleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.