menü simgesi Tüm Kategoriler
Geliştirme Kartı / Shield Toplam 207 ürün görüntüleniyor.
Toplam 207 ürün görüntüleniyor.

Geliştirme Kartı ve Shield Modelleri

Robotik sistemlerin, oyuncak arabaların ve oyuncak uçak ya da helikopterlerin daha kullanışlı ve kolay kontrol edilebilir bir hale gelmeleri için tercih edilebilecek olan geliştirme kartları, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti geliştirme kartı/shield kategorisinde; mesafe ölçüm sensörü, hareket sensörü, Bluetooth özelliği eklemeyi sağlayan kart, devreleri yüksek akım ve gerilimden koruyan anahtar gibi farklı kullanım özelliğine sahip pek çok ürün yer almaktadır. Elecfreaks, Robotis ve Intel gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan kaliteli ve kullanışlı bu ürünler, Robot Sepeti’nde 4 alt başlıkta sunulmaktadır.

Beagle Board Geliştirme Kartları

Robotik projelerde, ölçüm cihazlarında ve medikal ekipmanlarda, denetleyici arayüz olarak efektif bir şekilde değerlendirilme fırsatı bulunan Beagle Board geliştirme kartı modelleri, sistemlerde yer alan ve farklı görevleri üstlenen yazılımların da çalışmalarını mümkün kılan ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Robotis Geliştirme Kartları

Elektronik cihazlarda ve robotlarda; motor kontrolünü sağlamak, sistemin mesafe ölçümünü kolay bir şekilde yapmasını mümkün kılmak ve cisimleri tespit etmesine yardımcı olmak için tercih edilebilecek olan Robotis geliştirme kartları, sistemleri kolay kontrol edilebilir bir hale getirmek için değerlendirilebilecek kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Elecfreaks Geliştirme Kartları

Sisteme komutları iletme görevini üstlenen nano kartlardan robot denetleyicisine ve Bluetooth özelliğine sahip olan kartlara kadar geniş bir skalaya yayılan Elecfreaks geliştirme kartları;  robotik sistemlerde yer alan parçalar arasında bağlantı kurmak ve sistemin kontrolünü kolay hale getirmek için tercih edilebilecek ekipmanlardır.

Geliştirme Kartı Modelleri

PCduino, Pololu ve Seeed Studio gibi alanında uzman markaların imzasını taşıyan; farklı özellikleri sayesinde elektronik aletlerde, robotik sistemlerde ve akıllı cihazlarda değerlendirilebilecek modelleri bulunan geliştirme kartları, sistemleri daha fonksiyonel ve kolay kontrol edilebilir bir hale getirmek için tercih edilebilecek ürünlerdir.

Siz de projelerinizde değerlendirebileceğiniz kartları detaylı bir şekilde incelemek ve işinize yarayacağını düşündüğünüz ürünü kolay bir şekilde bulmak istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan geliştirme kartları kategorisini ziyaret edebilir; beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.