menü simgesi Tüm Kategoriler
Dönüştürücü Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Dönüştürücü Modelleri

Farklı cihazlar arasında kurulan elektronik bağlantıların sinyallerini güçlendiren ve veri aktarım hızlarını artıran dönüştürücü kartlar, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti sayfalarında sizlere sunulan dönüştürücüler giriş ve çıkış olmak üzere iki farklı bağlantı yoluna sahiptir. USB - UART (Universal Asynchronous Receiver Transmitter-Evrensel Asenkron Veri İletişim Protokolü) dönüşümü yaparak upload ve dowload işlemleriyle veri aktarımı yapabilmenize olanak sağlayan dönüştürücü kartlar; cihazlardaki ışık bilgisini frekans bilgisine çevirmek ve veri transferi yapmak için tercih edilebilecek ürünlerdir. Telefonlarda, bilgisayarlarda ve tabletlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanan dönüştürücü modelleri, farklı özellikleri ile ön plana çıkan kaliteli ve fonksiyonel kartlardır.

Siz de elektronik ürünler arasındaki elektronik bağlantıları güvenli, hızlı ve sağlam bir hale getirecek olan elektronik kart modellerine Robot Sepeti online kataloğunda ulaşabilir, istediğiniz ürünleri farklı ödeme seçenekleriyle günün her saati satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.