menü simgesi Tüm Kategoriler
Oyuncak Toplam 97 ürün görüntüleniyor.
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.

Oyuncak Robot Modelleri

Çocukların robot teknolojisine ilgi duymalarını ve kendilerini bu konuda geliştirmelerini sağlamak, dikkat çeken tasarımları sayesinde de çocukların olabildiğince konsantre bir şekilde robotlarla ilgilenmelerini mümkün kılmak için tercih edilebilecek olan oyuncak robotlar, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

LEGOPaiSphero ve LittleBits gibi alanında uzman markalar tarafından üretimi yapılan oyuncak robotlar; Star Wars temalılar, yarış arabaları ve helikopterler gibi farklı pek çok tasarımı içermektedir. Robot toplarının, kurtarma araçlarının, okyanus kâşifi ve konteyner sahası gibi araçların ve daha pek çok ürünün yer aldığı oyuncak robotlar, çocukların yanı sıra robota ilgi duyan hemen herkes tarafından değerlendirilebilecek araçlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Bilim Oyuncak Modelleri

Özellikle de çocukların robotik sistemlere ve 3 boyutlu tasarımlara ilgi duymalarına ve kendilerini bu alanlarda efektif bir şekilde geliştirmelerine fırsat tanıyan bilim oyuncakları, 3Doodler markasının kalitesi ve güvencesi altında sunulmaktadır.

LEGO Oyuncak Robot Modelleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifli vakit geçirmek ve oynarken 3 boyutlu sistemlere dair bilgi edinmek için değerlendirebileceği LEGO oyuncak robot modelleri, kullanıcıların eğlenirken öğrenmelerini de sağlayan dikkat çekici ürünlerdir.

Sphero Robot Toplar ve Aksesuarları

Artırılmış sanal gerçeklik özellikleri sayesinde odaları bir oyun alanı haline getirmeyi sağlayan ve bu sayede ailenin birlikte eğlenceli vakit geçirmesine imkân tanıyan Sphero robot toplar ve aksesuarları, sanal ve gerçek dünyayı bir araya getirerek farklı deneyimler edinmenin kapılarını açacak olan ekipmanlardır.

Oyuncak Robot Modelleri Robot Sepeti’nde

Eğer siz de çocuklarınızın geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen robotlara ilgi duymalarını ve bu konudaki bilgilerini artırarak kendilerini geliştirmelerini istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında bulunan dikkat çekici oyuncak robotları detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz modelleri farklı ödeme seçeneklerini kullanarak günün her saati kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.