menü simgesi Tüm Kategoriler
Oyuncak Robotlar Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Oyuncak Robotlar

Oyuncak robot ve drone modelleri, çocukların robotik ve kodlama konseptlerine eğlendirici ve verimli bir giriş yapması için ideal tasarımlar. Siz de çocuklarınızın robotik teknolojilere ilgi duymasını sağlamak, onları bu alanda çalışmalar yapmaya teşvik etmek için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz kaliteli oyuncak robot tasarımları online mağazamız sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, güvenle online alışveriş yapabilirsiniz! Bu kategori içinden seçebileceğiniz robot setleri ile oyuncak robot araba, oyuncak robot köpek gibi hayvan temalı robotlar, dans eden robotlar vb gibi tasarımları gerçekleştirebilir parçalardan oyunca robot yapımı ile çocukların analitik düşünme becerilerine katkı sağlayabiirsiniz!

Çocuklara Robotik Teknolojileri Sevdirecek Tasarımlar

Online mağazamızın Oyuncak Robotlar kategorisinde; Robotis, Cheerson, Modular Robotics gibi prestijli markaların farklı konseptlerde tasarlanmış, farklı yaş gruplarındaki çocuklara uygun robot ve drone setlerini bulmanız mümkün. Öne çıkan ürünler arasında Cheerson Otonom Kalkış Yapan Drone Seti, Modular Robotics Cubelets Discovery Set, ve 5 – 8 yaş arası çocuklar için ideal olan Robotis Ollo J1 – J12 Set yer alıyor. Bunları ve daha fazlasını online mağazamızda inceleyebilir, çocuklarınıza en uygun alternatifleri bulabilirsiniz.


Setler ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilir, dilediğiniz ürünü güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 sipariş verebilir, Robot Sepeti kalitesini deneyimleyebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.