menü simgesi Tüm Kategoriler
Klemens / Konnektör Toplam 148 ürün görüntüleniyor.
Toplam 148 ürün görüntüleniyor.

Klemens ve Konnektör Modelleri

Elektronik projelerinizdeki kabloları birbirine bağlamak için kullanabileceğiniz klemens çeşitleri ve kablolar ile elektronik cihazlarınız arasındaki bağlantıyı sağlamak amacıyla yararlanabileceğiniz konnektör modellerini, Robot Sepeti’nin online mağazasında bulabilirsiniz!

Farklı boyutlar arasından ihtiyacınıza uygun olarak seçeceğiniz klemens ve konnektör modelleri, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş çeşitleri ile kullanımınıza sunuluyor. 90 derecelik geçmeli takım halinde bulabileceğiniz klemenslerin yanı sıra online katalogda kulaklık tasarımında kullanılabilecek konnektörler, erkek ve dişi seçenekleriyle sizlere ulaşan pin header modelleri ve değişik pin sayılarına sahip entegre soketleri yer alıyor.

Eğer siz de elektronik devrelerinizde gereken bağlantıları sağlamak amacıyla dayanıklı ve kaliteli klemens ve konnektör modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti’nin online kataloğunda yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Projenizle uyumlu ürünleri farklı ödeme yöntemleriyle günün her saati satın alabilmeniz mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.