menü simgesi Tüm Kategoriler
3D Yazıcı - Printer Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.

3D Yazıcı / Printer Modelleri (Reçineli ve Filamentli Çeşitler)

Hızlı bir şekilde gelişen teknolojinin en önemli ürünleri arasında yer alan, dijital ortamda yapılan tasarımların üç boyutlu modeller halinde çıkartılmasını mümkün kılan 3 boyutlu yazıcı modelleri, Robot Sepeti sanal mağazasında sizleri bekliyor!
Robot Sepeti online kataloğunda; sektör lideri markaların farklı tasarım ve özelliklere sahip pek çok 3D yazıcı modeli yer almaktadır. Çizim kalemi ve yazıcı çubuklarını da bulabileceğiniz 3D yazıcılar kategorisinde yer alan ürünler; bireysel tasarım uygulamalarından büyük endüstriyel operasyonlara kadar son derece geniş bir yelpazede amatör, yarı-profesyonel ve profesyonel kullanıma uygundur.

FlashForge 3D Yazıcılar (Printer)

Hobi amaçlı kişisel kullanımdan eğitim uygulamalarına, küçük işletmelerden büyük çaplı endüstriyel kullanıma kadar son derece geniş bir yelpazeye hitap eden modelleriyle FlashForge, 3D yazıcı dendiği zaman ilk akla gelen markalar arasında yer alıyor. Online kataloğumuzda, sektör liderleri arasında yer alan bu markanın Creator 3, Creator 4, Hunter gibi profesyonel kullanıma yönelik modellerinin yanı sıra; Adventurer 3, Adventurer 4, Creator Pro 2, Guider 2 gibi tasarımcılara, eğitim ve kişisel amaçlı kullanıma yönelik modellerini de bulabilirsiniz.

Snapmaker & Zmorph 3D Yazıcılar (3-in-1 3D Printer)

Kurulduğu 2016 yılından beri piyasadaki önemli markalar arasında yer alan Snapmaker, ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacak fonksiyonel 3D yazıcı modelleriyle online mağazamızda sizlerle buluşuyor. Robot sepeti 3D yazıcı sayfalarımızda, bu ödüllü markanın lazer gravür/kesme, 3 boyutlu baskı ve CNC oyma işlemlerini bir araya toplayan Snapmaker 2.0 serisi modellerine göz atabilirsiniz.

Mingda Endüstriyel 3D Yazıcılar (Printer)

Mingda 3D Yazıcılar 1m3 (1000 x 1000 x 1000mm), 600x600x600 gibi büyük baskı hacmine sahip printerlardır. Mingda 3d yazıcı ile yapılan ürünler; fabrika ve sanat atölyelerinde seri halde ve prototip olarak üretillen 1:1 ölçekli heykeller, uçak ve otomobil parçaları gibi ürünlerdir. Mingda 3 boyutlu yazıcılar hassas basım sağlamak için otomatik seviyeleme, baby-step akıllı kompanzasyon, hassas raylar gibi donanım ve yazılım özellliklerine de sahiptir

Wanhao 3D Yazıcılar (Printer)

Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan Wanhao 3D yazıcı modelleri, amatör ve profesyonellere uygun modelleri ile hem iş hayatında hem de eğitim alanında kullanılabilecek olan ürünlerdir. Çıktı işlemi sırasındaki aşamaları basit bir şekilde gösteren ekranlarıyla kullanımları son derece pratik olan Wanhao 3 boyutlu yazıcılar; mimar ve tasarım ofislerinden üretim atölyelerine kadar farklı pek çok iş alanında efektif bir biçimde değerlendirilebilecek ekipmanlardır.

Flashforge AD1 & Mingda MD-A128 Kutu Harf (Channel Letter) Tabela Baskısı için 3D Yazıcılar  

FlashForge AD1  ve Mingda MD-A128Yazıcı, 3D Kutu Harf ( channel letter ) yapıları ile; reklam ve tanıtım tabelaları, yönlendirme amaçlı işaretçi ve levhalar oluşturmak için kullanabilecek bir 3D yazıcıdır. Kutu harfler çok farklı dış kabuk (shell) formu ve çeşitli renklerde oluşturulabilir ve daha sonra bir araya getirilerek ışıklı tabelaları yapılabilir! FF AD1 ve Mingda MD-A128 kutu harf üretim yazıcısı; tabela endüstrisinde birim zamandaki üretimi arttırarak, işçilik maliyetini azaltarak istenmeyen koku ve zararlı emisyonları doğa dostu (eco-friendly) yapısıyla en aza indirgeyerek ideal ve inovatif bir çözüm haline gelmiştir.

Siz de Kutu harf yazıcılar ile harflerinize ait shell leri oluşturun ve renk pastası ve akrilik yapıştırıcıyı shell ile oluşan kalıba dökün ve UV kürleme uygulayın! ARdından LED şeridinizi yerleştirin ve tabelanız hazır!


Başlangıç seviyesindeki kullanıcıların veya profesyonellerin mühendislik, sanat, medikal ve endüstriyel tasarımda kullanabileceği 3D yazıcı modellerini Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.