menü simgesi Tüm Kategoriler
Arduino Set Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Arduino Setleri

Arduino temelli projelerinizi geliştirmek ya da elektroniğe etkili bir giriş yapmak için tercih edebileceğiniz Arduino setler, Robot Sepeti online mağazasında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti geliştirme kartları kategorisindeki Arduino setler; Arduino uygulama çalışmalarına giriş yapmak ya da detaylı projeler geliştirmek isteyenlere, çalışmalarında gereksinim duyacakları pek çok parçayı sunuyor. Android işletim sistemi için geliştirme yapmanızı sağlayacak olan Arduino kartlar, giyilebilir projeler üretmek için gereken parçaları sunan kitler ve çok daha fazlası ile tasarımlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Uyarlanmış arduino setler (kitler) genel olarak aşağıdaki parçalardan oluşur

  • Arduino mikrodenetleyici klon veya orjinal kartlar (Uno, Mega, Nano, Pro vb) 
  • Sensörler (ultrasonik, IR mesafe sensörü, LDR, Toprak/nem sensörü, sıcaklık sensörü, gyro, ivme ölçer vb.)
  • direnç, kapasitör, potansiyometre gibi pasif devre elemenaları
  • buzzer, LCD ekran, joystick gibi kullanıcı ile etkileşim sağlayan devre elemanları
  • motor, tekerlek, gövde ve bağlantı elemanları
  • projeleri anlatan kılavuz kitap
  • güç kaynağı veya batarya / pil

Başlangıç seviyenize göre siz de Arduino gelşitirme kartınıza Arduino IDE üzerinden kod yükleyebilir ve kendi kodunuzu yazabilir ve kılavuzda anlatılan şekli ile Arduino donanımınızı kurduktan sonra projenize enerji verebilir ardındna çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz!

Kaliteli ve Kullanışlı Arduino Setler

Kaliteli yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma uygun ürünler olarak ön plana çıkan ve farklı bütçelere uygun modelleri ile robotik sistemlere meraklı hemen herkese hitap eden Arduino setler; tasarıma katkı sağlayan ürünlerin yanı sıra Arduino sistemleri anlamayı kolaylaştıran kitaplı ve kitapsız başlangıç setlerine de sahiptir. Amatörlerden profesyonellere kadar farklı tecrübe ve eğitim düzeyine sahip kullanıcıların robotik sistemlere ve elektroniğe giriş yapmalarını ve kendilerini kolay bir şekilde geliştirmelerini mümkün kılan Arduino setler; eğitim sektöründe, iş hayatında ve özel hayatta değerlendirilebilecek ekipmanlar olarak Robot Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!

Arduino setlerin bulunduğu kategorimizdeki ürünlerin ne gibi fonksiyonlarda kullanabileceğinizi daha derinlemesine ele alacak olursak; Arduion 3D Printer eğitim seti kendi 3 boyutlu yazıcılarınızı tasarlamanıza olanak tanırken, en temel modüllerden biri olan Arduino Uno modül seti ise hem başlangıç hem de ileri seviye Arduino yazılımlarını entegre etmenizi sağlar. Ayrıca Arduino Mini POV 3 Kit gibi setler oluşturduğunuz programlara LED ışıklar aracılığıyla görsellik katmanızı mümkün kılarken; en kapsamlı setlerin başında gelen Arduino TinkerKit – Lab ise hem Uno modüllerini hem de Ethernet Shield setlerini barındırmasıyla birlikte farklı işlevselliklerde devre kombinasyonları yaratmanızın kapılarını aralayan yegâne set konumundadır.

Siz de Arduino projeleriniz için geliştirme setlerine ihtiyaç duyuyor ya da elektroniğe hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız, online katalogda yer alan Arduino setlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; uygun bulduğunuz ürünleri farklı ödeme seçenekleriyle dilediğiniz an kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.