menü simgesi Tüm Kategoriler
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı - arızalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu noktada ilgli kargo ve iade kodu bilgileri paylaşımı yapılacaktır.

Hatalı - arızalı ürün merkezimize ulaştığında, fabrika ile strandart tetkik ve tespitlerin yapılması gerekmektedir. Ürünün üretim kaynaklı bir arızası olmadığı anlaşılırsa servis ücreti karşılığında tamir hizmeti vermekle beraber, kullanıcı kaynaklı olmayan durumlarda fabrika ile iletişim halinde olarak telafi ve garanti kapsamında arızalı parça ya da ihtiyaç halinde tüm ürünün değişimleri yapılmaktadır.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.