menü simgesi Tüm Kategoriler
Actuonix Toplam 185 ürün görüntüleniyor.
Toplam 185 ürün görüntüleniyor.

Actuonix Lineer Aktüatör Modelleri

Lineer aktüatörler (doğrusal motor - elektrikli piston); TV liftleri, masa liftleri, akıllı mobilyalar, tekne ve yat tasarımı, otomatik pencere-kapı açma mekanizmaları, gizli mobilya gözleri, otomasyon projeleri  ve robot kol – robot ellerinde tercih edilmektedir. 

A
ctuonix lineer aktütörler hareket kontrolü için farklı mimarilere sahiptirler. Bunlardan;

-“S” son ekli ürünler: limit switch kontrolüne sahiptir.

-“P” son ekli ürünler: potansiyometre ile pozisyon geri beslemelidir. LAC kartı veya Arduino kartlar ile kontrol edilirler.

-“R” son ekli ürünler: standart hobi tip RC servo arayüz kontrolüne sahiptir.

-“I” son ekli ürünler (sadece L12 serisi): yerleşik mikrodenetleyiciye sahiptir. Doğrusal motorun RC servo, 0-5V, 4-20mA ve PWM modlarından kontrol edilebilmesini sağlar.


Kanada merkezli Actuonix markası, aktüatör üretiminde uzmanlaşmış olup, farklı alanlarda kullanıma müsait kaliteli üretimleriyle pek çok kullanıcının öncelikli tercihi konumunda yer almaktadır.


Siz de çeşitli projelerinizde değerlendirebileceğiniz Actuonix imzalı lineer aktüatör modellerini online kataloğumuzda bulabilir, Robot Sepeti güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz!

Projelerinize Uygun Actuonix Tasarımlarını Keşfedin!

Online mağazamızın lineer motor ve lineer aktüatör kataloğunda, Actuonix imzalı, projelerinize uygun pek çok lineer aktüatör modeli bulabileceksiniz. Step Motorlu Hassas Lineer Aktüatör, Ultra Küçük Lineer Servo Aktüatör, Pozisyon Geri Beslemeli Kızaklı Lineer Aktüatör, Elektrikli Lineer Aktüatör gibi ürünleri ve çok daha fazlasını bu kategori sayfalarınca inceleyebilirsiniz.


Actuonix marka lineer aktüatör modelleri ve teknik özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için, ilgili ürün detay sayfalarınız ziyaret edebilirsiniz. Projelerinize uygun bulduğunuz modelleri, Robot Sepeti güvencesiyle dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.