menü simgesi Tüm Kategoriler
Röle / Mosfet Kartı Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Röle / Mosfet Kartı Modelleri

Elektrikle çalışan ve yüksek voltaj veya akımı anahtarlama görevinde kullanılan röle / mosfet kartları, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti online sayfalarında amacınıza uygun röle ve mosfet kartlarını bulabilir, farklı volt ve kanal seçeneklerinde olan bu kart modüllerini kullanım şeklinize uygun olarak seçebilirsiniz. Yüksek akımları ve elektrik güçlerini anahtarlayabilen röle ve mofset kartları, ışıklandırma kontrolünde, ev otomasyonunda, medikal cihazlarda, odyo ve otomotiv devrelerde kullanılabilir. Devrelerde kontrol edilmesi zor olan hassas elektronik kartlara yüksek akım ve elektriğin zarar vermesini engelleyen röle ve mofset kartları, aynı zamanda izolasyon da sağlayan kaliteli ve kullanışlı komponentlerdir.

Elektronik devrelerde efektif bir şekilde değerlendirebileceğiniz röle / mosfet kartı modellerine Robot Sepeti online kataloğundan ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleri ile online olarak kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.