menü simgesi Tüm Kategoriler
3D Kalem - Pen Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

3D Kalem / 3 Boyutlu Çizim Kalemi 

Her yaştan insanın hayal ettikleri ürünleri 3 boyutlu olarak çizmelerine imkan tanıyacak olan 3 boyutlu çizim kalemi ve ekipmanları, Robot Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunuluyor!


Robot Sepeti 3D kalem ve ekipmanları kategorisinde farklı modelde pek çok ürün yer almaktadır. Özellikle de çizim atölyelerinde, mimarlık ofislerinde, hobi ve bireysel kullanıma son derece uygun olan 3D kalemler, çocukların hayallerini 3 boyutlu olarak çizmelerine olanak sağlayacak çeşitli modellere de sahiptir. 3D yazıcılarda kullanılan filamentler yardımıyla çizimler yapılabilen 3 boyutlu kalem modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre kullanılabilecek ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Amatör ve Profesyonel Kullanıcılara Uygun 3D Kalemler / Şablonlar

Çocukların çizim yeteneklerini geliştirmek için tercih edilebilecek mimari aktivite kitinden robotik tasarımlar oluşturmalarını sağlamak adına değerlendirilebilecek olan robotik aktivite kitlerine ve 3 boyutlu çizimin temellerini öğreten başlangıç setlerine kadar farklı pek çok amatör modeli bulunan 3 boyutlu kalemler, küçüklükten itibaren çocuklara hayal ettiklerini hayata geçirme fırsatı tanımaktadır. Amatör kullanımın yanı sıra mimarlar ve atölyede çalışanlar tarafından değerlendirilebilecek olan profesyonellere uygun 3D kalem modelleri de, çizim kalıpları ile kusursuz ürünler yapmayı mümkün kılan ürünler olarak kategori sayfalarında yer almaktadır.

3Doodler Kalem Modelleri

3D kalem denince ilk akla gelen markalar arasında yer alan 3Doodler, kimi çocukların öğrenmesi için ideal olan, kimini ise mimarların, mühendislerin ve tasarımcıların tercih ettiği pek çok kaliteli ve kullanışlı 3 boyutlu kalem modeli ile online mağazamızda sizlerle buluşuyor. Markanın Robot Sepeti kataloğu üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz önemli ürünleri arasında 3Doodler Pro Plus 3D Çizim Kalem Seti, 3Doodler Create Plus Essentials, ve 3Doodler Start Plus Essentials gibi alternatifler yer alıyor.


Eğer siz de herhangi bir amaçla 3 boyutlu çizimler yapmak ya da çocuklarınızın tasarım yeteneklerini günümüz teknolojisi doğrultusunda geliştirmek istiyorsanız; düşük ısıda eriyen, BPA barındırmayan ve toksik olmayan plastik ham madde ile beslenen, ayrıca düzlem ve açı kısıtlaması olmadan 3D model oluşturabileceğiniz  3D kalem ve ekipmanlarını Robot Sepeti sayfalarında bulabilir, beğendiğiniz ürünü kapıda ödeme, havale ve kredi kartı gibi farklı ödeme metotları ile 7/24 güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.