menü simgesi Tüm Kategoriler
3Doodler

3Doodler Pro Plus ( Pro+ ) 3D Çizim Kalem Seti

Ürün Kodu : 01.10.001.041
6.671,23 TL + KDV
8.005,47 TL (KDV Dahil)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • 3Doodler Pro Plus ( Pro+ ) 3D Çizim Kalem Seti  
  3Doodler Pro+ 3D Çizim Kalem Seti ( 3D Printing Pen Set), Pro+ kalem bu kaleme özel 3Doodler filamentler ve farklı uçlara sahip nozüllerden oluşmaktadır. 3Doodler Pro+ 3D çizim kalemi kesinlikle profesyonel bir üründür ve mimarlar, tasarımcılar, sitilistler ve mühendisler için yaratıcı tasarımlar ortaya koymada en iyi tasarım aracıdır. 

  Ergonomik ve daha ince yapısı ile ele kolay oturan Pro+, üstün performans sağlayan teknolojisi ile hayalinizdeki modelleri gerçeğe dönüştürür. Pro+ kaleme özel bakırdan ahşaba, bronzdan naylona filament desteği sayesinde 3D prototip oluştururken kreasyonlarınızda farklı malzemelerin etkilerini test etme imkanı yakalayabilirsiniz. 

   

  3Doodler Pro+ 3D Kalemin Yapısı  ve Kullanım Özellikleri  

  3Doodler Pro+ 3D Çizim Kalem profesyonel prototiplemeler için üstün özelliklere sahip olacak şekilde üretilmiştir. Bu özellikler:

  o Pro+ yapısal olarak 3Doodler'ın yeni dual drive filament sürme mekanizması ile donatılmıştır ve bu yapı farklı filament tipleri ile kombine çalışmanıza imkan tanır.

  o Pro+ 3D tasarım kalemi üzerindeki navigasyon butonlarından 7 farklı sıcaklık kademesine ve 10 farklı hız düzeyine ayarlanabilir. Bu ayarları filament tipine veya çalışma sürenize göre yapabilirsiniz.

  pro-set-temp.gif (788 KB)

  o Pro+ ürünün öncülü olan 3Doodler Pro kalem gibi metal, ahşap, naylon, PLA, ABS, FLEXY desteği mevcuttur. Ancak Pro+ ile şimdi plastik filamenti bakır, bronz, naylon veya ahşap gibi diğer malzemelerle karıştırarak çizim yapmak olasıdır.

  o Pen Set olarak aldığınız bu ürünün içindeki 6 paket filament 1500 feet ekstrüzyon oluşturmanızı sağlar ve ayrıca filament almanıza gerek olmaz.

  o Pro+ kalemin arka kapağı manyetik yapıda tekrar tasarlanmıştır ve bakım için kalemin içini açmanız gerektiğinde kolayca takıp çıkarabilirsiniz.

  pro-plus-ic-yapisi.jpg (4 KB)

  o Kullanım: heykel yapımı, 3d mini mimari tasarımlar, prototip ürün yapımı, elbise tasarımı, ev içindeki küçük tamir işleri

  o Tüm ayarlar kalem üzerindeki ekranda görüntülenmektedir ve navigasyon tuşları işlemi başlatabilir durdurabilir, filamenti geri sürebilir hız/sıcaklık ayarı yapabilirsiniz. Malzemeler arasında geçiş yaparken kalemin tıkanmaması için, kalem sıcaklığının önceki filamente uygun sıcaklıkta kalarak kalıntı filamentin tamamen tahliye olduğundan emin olun.

  pro-plus-3d-kalem-yapisi.jpg (161 KB)

  o Pro+ kalem daha uzun süre sürekli çalışma sağlayabilir. 30 dakika kesintisiz ekstrüzyondan sonra 2 dakika ara verilmelidir ve ardından tekrar çalışmaya başlanabilir. Pro+ kalem uyku modduna geçmeden önce ise 15 dakikalık bekleme süresine sahiptir.  3Doodler Pro+ ile Yapılmış Bazı Profesyonel Çalışmalar  


  pro-plus-elbise-tasarim-2.jpg (1.25 MB)   pro-plus-elbise-tasarim-4.jpg (387 KB)    pro-plus-elbise-tasarim-3.jpg (943 KB)
  pro-plus-yapi-tasarim.jpg (181 KB) pro-plus-elbise-tasarim.jpg (120 KB) pro-plus-yapi-tasarim-2.jpg (261 KB)  Pakette neler var?  
  1x 3Doodler PRO+ Pen
  1x Güç adaptörü
  1x Nozül seti ( 0.5mm, 1.0mm 1.5mm uçlu nozüller, ribbon(kurdela) uçlu nozül, kare ve üçgen uçlu nozül ve düzleştirme aparatı)
  72x 3Doodler Eco-Plastic Filament Teli ( 6 farklı paket )
  1x Mini DoodlePad
  1x Kullanım kılavuzu ve hızlı başlangıç kılavuzu

  3Doodler Create mi Pro+ mı?  

   

  3doodler-create.jpg (5 KB) 3doodler-pro-plus.jpg (6 KB)
  3doodler Create 3doodler Pro+


  • 6.18 inç uzunluk
  • 2 hız kademesi
  • 2 sıcaklık kademesi
  • Dijital menu yok
  • uygun fiyat!
  • 5.66 inç uzunluk
  • 10 kademe hız ayarı
  • 7 kademe sabit ve uyarlanabilir sıcaklık ayarı
  • Dijital menü
  • Daha ince yapı!


  İlgili Bağlantılar!


  Kullanım Temelleri

  3Doodler Pro+ Sayfası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.