menü simgesi Tüm Kategoriler


Eğitim ve Kurslar (Farklı Yaştan Öğrenciler ve Eğitmenler için)Robot Sepeti, 5 yaşından büyük hemen herkes için uygun robotik kodlama eğitimleri düzenlemektedir. Eğitmenlerin veya çocukların kodlama, programlama ve algoritma konularında daha derin bilgiler edinmelerine fırsat tanıyan robotik kodlama eğitimleri içerisinde; robot okulu, yaz kampı ve sömestr kampı gibi pek çok ürün vardır. Programı başarıyla tamamlayanların sertifika da alabileceği eğitimlerin ve Arduino başlangıç setlerinin bulunduğu robotik kodlama kategorisinde, farklı yaşlara uygun pek çok eğitim yer almaktadır.

8-10, 11-14 ve daha pek çok yaş aralığı için hazırlanan robotik kodlama eğitimleri, özellikle de çocukların yapay zekaya ve kodlamaya dair bilgi-birikimlerini artırmalarına yardımcı olmaktadır. Çocukların yanı sıra robotik kodlama eğitimleri verecek olan eğitmenlere özel olarak hazırlanan programların da bulunduğu robotik kodlama eğitimlerinde, program başarıyla tamamlandığı takdirde sertifika da verilmektedir. Maker tasarım, blok tabanlı programlama ve C kodlama gibi konuların anlatıldığı robotik kodlama eğitimleri, bilgiyi artırarak hobi amaçlı ya da profesyonel olarak ilgilenilen robot platformlarını daha iyi hale getirmeye fırsat tanımaktadır.

Farklı Yaşlara ve Eğitmenlere Yönelik Eğitimlerimiz


Robotsepeti maker, elektronik ve robotik eğitimi - LittleBits


Robotsepeti eğitmen eğitimi - Robotis PLAY:

Robotsepeti öğretmenler için STEM Eğitimi ve STEM Eğitim Konferansı - Robotis PLAY:

Eğitime Yönelik Alt Yapı Hizmetlerimiz: Laboratuvar Kurulumu

Robotsepeti, eğitim hizmetlerini (robotik, IoT, yapay zeka, elektronik) kurumunuza kalıcı olarak kazandırmanızın alt yapısı olacak; robotik, elektronik ve kodlama laboratuvarı tasarımında da anahtar teslim kurulumları ile en büyük destekçiniz olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.