menü simgesi Tüm Kategoriler
Soket / Konnektör / Kablo Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Soket - Konnektör - Kablo

Bağlayıcı anlamına gelen konnektör, elektrik sistemlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Koaksiyel kablolar, konnektörler kullanılarak bilgisayarlara kolayca bağlanabilir. Ek olarak, güvenlik kameralarından gelen video sinyallerini iletmek için de konnektörler kullanılmaktadır. Konnektör ne kadar kaliteli ise kamera görüntüsü de o kadar kaliteli olacaktır. Bu ve pek çok farklı özelliği ile inceleyebileceğiniz soket - konnektör - kablo modeli bu kategori altında sizlerle buluşmayı bekliyor.

Bu kategori altında, projelerinizde değerlendirebileceğiniz soket - konnektör - kablo modellerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler arasında, 2'li AA Pil Yuvası, Jaklı 9V Pil Başlığı, Pololu JST RYC Batarya Konektörü - Dişi PL-2180, BBC Micro:Bit AAA Pil Yuvası ve Lilypad CR2032 Saat Pili Modülü gibi seçeneklere göz atabilir, projelerinizin verimliliğini artıracağını düşündüğünüz ürünleri değerlendirebilirsiniz.

İncelediğiniz ürünler arasından satın almak istediğiniz bir ürün olması halinde, güvenli ve pratik alışverişin adresi Robot Sepeti üzerinden siparişlerinizi oluşturabilir, alışverişinizi yalnızca birkaç tık yardımı ile tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.